środa, grudzień 06, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na listopad dla Panny Horoskop na listopad dla Panny

„Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi.” Stefan Wyszyński

Wiosenna aura sprawi, że będziesz Panno w kwietniu bardzo pobudzona i aktywna. Jednocześnie możesz odczuwać brak energii, ponieważ będziesz się przepracowywać i za mało dbać o odpoczynek. W efekcie staniesz się rozkojarzona, często zmęczona i trudno będzie Tobie zachować równowagę emocjonalną. Musisz zadbać o dodatkowy relaks i by nie przeciążać organizmu. Dobrze wpłyną spacery, spędzanie czasu na świeżym powietrzu i uprawianie sportów.

Obowiązki związane z przygotowaniami do świąt powinnaś Panno podzielić między domowników sprawiedliwie, nie musi być wszystko zrobione perfekcyjnie. Ważniejsze jest, aby atmosfera była spokojna i rodzinna. Szczególnie w Niedzielę Wielkanocną powinnaś zrezygnować z malkontenctwa i pedanterii, gdyż możesz tym zepsuć humor innym domownikom.

W uczuciach staniesz się teraz sentymentalna i wrażliwa. Będziesz spragniona ciepła i bliskości. Jeśli jednak nadal pozostajesz samotna możesz zakochać się na wiosnę w osobie, która zrobi na Tobie ogromne wrażenie.

W sprawach zawodowych będzie to czas, w którym należy spokojnie oczekiwać rozwoju sytuacji. Wokół Ciebie sporo się będzie teraz działo, jednak lepiej byś nie angażowała się w nowe przedsięwzięcia, tylko kontynuowała to co rozpoczęłaś wcześniej. Propozycje, jakie otrzymasz mogą być zbyt ładne, by mogły być prawdziwe. Należy trzymać się zdrowego rozsądku i żelaznej logiki.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na morele, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem na zmiany. Masz nikłą nadzieję odnaleźć ważny, poszukiwany element do pięknej mandali którą stanowi twoja rodzina. Pannie szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Natura Panny spowoduje w pierwszej części nadchodzącego tygodnia mnóstwo przykrości, wszyściuteńko powinno się odmienić w końcowej części.