czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na listopad dla Byka Horoskop na listopad dla Byka

„Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś.”Paulo Coelho

Byku, w tym miesiącu wreszcie odczujesz przypływ wiosny, która wyraźnie poprawi Ci nastrój i wniesie do Twojego życia ożywienie. Jeśli posiadasz swój własny ogródek, to z prawdziwą przyjemnością weźmiesz się za prace polowe. Innym pozostanie zachwycanie się rozkwitającą przyrodą w parkach i lasach. Często popadać będziesz w zamyślenie i marzenia.

W tym roku do świąt Wielkanocnych podejdziesz zupełnie inaczej niż przedtem. Dużą wagę przywiązywać będziesz do tradycji i rodzinnej atmosfery. Zadbasz o smakołyki, które pięknie wypełniać będą Twój stół, a także weźmiesz udział w zabawach śmigusowo-dyngusowych.

W sprawach zawodowych nie będzie to dobry czas na inwestycje i nowe przedsięwzięcia. Najlepiej skupić się na kontynuacji rozpoczętych wcześniej zleceń. Spokojne wypełnianie codziennych obowiązków wyjedzie Ci Byku na dobre i przyniesie same korzyści. Lepiej zrezygnować z ryzyka, które może tylko narazić Cię na straty.

W stałych związkach nastąpi rozkwit, staniesz się teraz bardzo uczuciowy, zmysłowy i sentymentalny.  Pod wpływem budzącej się do życia przyrody będziesz odczuwać większe potrzeby erotyczne. 

Jeśli natomiast nadal jesteś samotny, to możesz zakochać się w kimś bardzo interesującym. Będziesz teraz pragnął bycia we dwoje, więc warto wykazać się jakimiś działaniami w tym względzie.

Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Jowisza że spełnienie planów będzie nieco przyspieszone. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 16. Układy konstelacji mówią, że Bykowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały.

© 2013-2020 by SN2.EU