poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na listopad dla Raka Horoskop na listopad dla Raka

„Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca.” Joseph Conrad

Raku, kwiecień może być dla Ciebie trudnym miesiącem. Poczujesz się wyjątkowo zmęczony i rozdrażniony. Warto jednak wykorzystać ten czas na aktywność fizyczną, a także rozkoszowanie się rozkwitającą przyrodą. Ważne decyzje i działania najlepiej przesuń na inny termin.

W relacjach z bliskimi mogą być pewne problemy, które spowodują, że częściej niż zwykle chować się będziesz do swojej skorupy, aby uporać się ze swoimi emocjami i uczuciami. Łatwiej jednak będzie, jeśli zdasz się Raku na intuicję, zamiast na rozum. Twoje sny będą miały teraz duże znaczenie, dlatego nierzadko staną się podpowiedzią głosu wewnętrznego, z którego warto skorzystać.

Przygotowania do świąt nie będą sprawiały Ci zbyt wiele radości, gdyż duży wpływ będzie miało na to ogólne osłabienie. Większość prac i obowiązków przełożysz na domowników. Nastrój na chwilę poprawi się w lany poniedziałek. Z chęcią Raku wyjdziesz tego dnia na spacer z rodziną lub też spotkasz się z przyjaciółmi.

W stałych związkach dzięki bujnej wyobraźni możesz stać się bardziej niż zwykle zazdrosny o partnera. Samotny Rak będzie natomiast romantyczny, sentymentalny i nastawiony na miłość. Możliwe, że zakochasz się w kimś o dużej wyobraźni.

W sprawach zawodowych odczuwać będziesz chwilowy zastój, dlatego warto ten czas wykorzystać na spokojną kontynuację codziennych obowiązków.

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć teraz uwagę na morele, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, da Rakowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Rak poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Możesz spodziewać się towarzyskiej wizyty członka rodziny z innego miasta.