piątek, luty 23, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Horoskop na listopad dla Bliźniąt Horoskop na listopad dla Bliźniąt

''Tak kochamy marzenia, że boimy się je realizować.”Albert Camus

Bliźniaku, miesiąc kwiecień przyniesie Ci wiele zadowolenia z życia. Dostaniesz potężny zastrzyk energii, co sprawi, że z radością i optymizmem spojrzysz w przyszłość. Spontanicznie i żywiołowo będziesz reagować teraz na otaczającą Cię rzeczywistość.

Życie nabierze rozpędu, chętnie będziesz korzystał z rozrywek i spotkań towarzyskich. Życzliwość w stosunku do ludzi pomoże Ci nawiązać dobre relacje z otoczeniem. Do świąt zaczniesz się Bliźniaku przygotowywać na ostatnią chwilę, licząc, że większość obowiązków przejmą domownicy.

Największą radość przyniesie Ci oczywiście lany poniedziałek, który wywoła wiele poruszenia i entuzjazmu. Święta dadzą Tobie możliwość do spotkań w większym gronie i będzie można dowiedzieć się co u kogo słychać. Po świętach trudno będzie Ci się dostroić do codzienności, dalej będziesz żyć przede wszystkim życiem towarzyskim. Mimo sprzyjających okoliczności w wielu sprawach, w uczuciach mogą pojawić się problemy.

W stałych związkach będziesz mieć Bliźniaku trudności ze zrozumieniem potrzeb partnera. Możesz także swoimi skłonnościami do romansowania i flirtowania wzbudzić jego zazdrość. W sprawach zawodowych będziesz oczekiwał natychmiastowych sukcesów. Powinieneś jednak zdawać sobie sprawę, że aby coś osiągnąć, najpierw trzeba wykazać się systematycznością, cierpliwością i dobrą organizacją.

Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie piątek. ?Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się czasie będą miały szansę na odnalezienie partnera na całe życie. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zmian. Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie przyjaciół.