czwartek, luty 29, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na listopad dla Strzelca Horoskop na listopad dla Strzelca

„Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.” Éric-Emmanuel Schmitt

W kwietniu możesz liczyć Strzelcu na wiele szczęśliwych okazji i pomyślnych sytuacji. Wiosna będzie dla Ciebie początkiem nowego rozdziału w życiu. Możesz spodziewać się szczęśliwych zbiegów okoliczności, które będą w stanie rozproszyć wszelkie zmartwienia i zły nastrój.

Święta spędzisz w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, a obowiązki związane z przygotowaniami do nich rozdzielisz po równo między domowników. Wiosenna aura sprzyjać będzie spacerom i wypadom rowerowym, a także prowadzeniu intensywnego życia towarzyskiego. Co prawda w Niedzielę Wielkanocną uda Ci się spędzić ten jeden dzień w domu, rodzinnie, ale już kolejnego dnia nie wytrzymasz i ruszysz w świat.

W uczuciach możesz spodziewać się powiewu świeżego powietrza, namiętności i romantyzmu. Będziesz teraz Strzelcu mocno pobudzony erotycznie. Gorzej, jeśli jesteś w stałym związku i zechce Ci się nowych podbojów. Masz teraz tendencje do wchodzenia w romanse i przygody, które mogą odbić się na relacjach z partnerem. Warto więc zastanowić się, co jest dla Ciebie ważniejsze.

Jeśli jesteś jeszcze samotny, możesz się w tym miesiącu zakochać po uszy i zamarzyć o romantycznym ślubie.

Wyjątkowo pomyślnie ułożą się Tobie sprawy zawodowe i finansowe. Możesz otrzymać wiele atrakcyjnych propozycji, lepiej jednak wybrać jedną konkretną, niż łapać wszystkie sroki za ogon.

Nadejdzie wkrótce okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. W zbliżającym się tygodniu natkniesz się na człowieka, którego zamiary nie do końca, nie zawsze okażą są dobre. Pozytywne nastawienie pomoże Strzelcowi uniknąć złych zdarzeń. Dla Strzelca nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz sporą szansę zobaczyć pewien, pasujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twój własny świat.