czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na listopad dla Wagi Horoskop na listopad dla Wagi

„Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.” William Shakespeare

Wago, w kwietniu będziesz pełna energii, pasji życia i radości. Wiosna będzie dla Ciebie okazją do odświeżenia garderoby i zakupów, które sprawią Ci wiele radości. Wyruszysz śmiało w podróż po galeriach i sklepach, jednak musisz uważać na wydatki, bo będziesz miała wyraźną skłonność do rozrzutności. Zamarzy Ci się również mały remont i zmiany w urządzeniu wnętrz, co może zabrać Ci sporo sił i pieniędzy.

Do świąt uporasz się ze wszystkim, ale poczujesz się bardzo zmęczona, ponieważ wszystko robić będziesz na ostatnią chwilę. W efekcie w Niedzielę Wielkanocną będziesz w kiepskim humorze. Będziesz starała się Wago nie psuć nastroju w domu, ale trudno będzie Ci stworzyć prawdziwą świąteczną atmosferę.

W drugi dzień świąt odżyjesz, staniesz się duszą towarzystwa, zaprosisz gości i dzięki temu poczujesz się znacznie lepiej.

W stałych związkach będziesz mogła liczyć na wsparcie ze strony partnera i pełne porozumienie. Relacje układać się będą pomyślnie, spokojnie i harmonijnie. Jeśli nadal pozostajesz Wago bez pary, największe szanse na poznanie właściwej osoby masz dopiero w ostatnim tygodniu kwietnia.

Wcześniej musisz uważać na osoby szukające tylko przygód i romansów. W kwestii zawodowej odczuwać będziesz chwilowy zastój. Warto jednak ten czas wykorzystać na uporządkowanie swoich zaległych spraw.

Wenus pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 29. Aby rozwikłać niezdrowe sploty wydarzeń w szkole Waga powinien przemyśleć działania wówczas wszystko nabierze świeżego światła. W środę nieznajomy zepsuje Ci plany , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz małym zmianom celów.

© 2013-2020 by SN2.EU