czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na listopad dla Lwa Horoskop na listopad dla Lwa

"To co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości.” Antoine de Saint-Exupéry

W kwietniu będziesz Lwie energiczny, aktywny i radosny. Wiosna i słońce sprawią, że będziesz w doskonałym nastroju, z chęcią uprawiać będziesz sport i imprezował do białego rana. Twój poziom ambicji znacznie wzrośnie, działać będziesz z rozmachem i zapałem, choć efektów będziesz chciał spodziewać się natychmiastowych. Możesz wykazywać się więc brakiem cierpliwości i systematyczności, jednak dzięki swojej inwencji twórczej i kreatywności poradzisz sobie bardzo dobrze ze wszystkim.

Angażować się będziesz w wiele spraw i dołożysz wszelkich starań, by na święta wszystko było pięknie i starannie przygotowane. Energia będzie Ciebie teraz drogi Lwie rozsadzać, zechcesz więc ją spożytkować z korzyścią dla siebie i rodziny.

W Twoim życiu pojawią się nowe możliwości, które sprawią, że życie będzie Cię jeszcze bardziej cieszyć. Będziesz teraz wyjątkowo pewny siebie i radosny.

W uczuciach będziesz teraz chętnie nawiązywał nowe znajomości i romanse. Odczujesz silną potrzebę przeżycia przygody i jeśli jesteś już z kimś aktualnie związany, to możesz sobie niepotrzebnie przysporzyć kłopotów.

W sprawach zawodowych nastawiony będziesz Lwie na osiąganie sukcesów, wykażesz się ciekawymi pomysłami, które zyskają uznanie. Twój dynamizm i pomysłowość sprawią, że świetnie sprawdzisz się na kierowniczym stanowisku.

O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Piątek to odpowiedni termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Dla Lwa najbliższy czas to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Nadszedł czas, by zacząć pokazywać swoje myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

© 2013-2020 by SN2.EU