poniedziałek, 29 kwiecień 2019 12:55

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Horoskop na maj dla Bliźniąt Horoskop na maj dla Bliźniąt

"Zawsze wyobrażałem sobie raj jako bibliotekę; nigdy jako ogród." Jorge Luis Borges

Bliźnięta na początku maja będą szczęśliwe, gdyż czeka je sporo dni wolnych od pracy, które będą mogły wykorzystać do organizowania wycieczek, zwiedzania nowych miejsc. Będą miały więcej czasu na spotkania z przyjaciółmi i imprezowanie.

Będą miały w sobie dużo radości życia, będą działać aktywnie i dynamicznie, ale ich wrodzona skłonność do niecierpliwości tym razem się wytonuje i będą dość wytrwałe, by osiągać sukcesy zawodowe. Będą miały sporo szczęścia, łatwiej będą nawiązywać kontakty z innymi, łatwiej też będą przyswajać wiedzę.

W miłości poddadzą się ogólnemu trendowi do romantyzmu, erotyzmu i rozwoju uczuć. Wolne Bliźnięta będą flirtować, romansować i mogą trafić na kogoś, z kim zwiążą się na dłużej. Bliźnięta w stałych związkach muszą uważać, by poddać się czarowi kogoś poza związkiem.

Bliźnięta urodzone 8-16 czerwca będą miały wyjątkowe szczęście we wszystkim, również w grach losowych.

Pierwsze dni nadchodzącego czasu nie wniosą niczego nowego i będą bardzo monotonne, jednak z dnia na dzień wszystko zacznie się zmieniać. Sprawy zyskają rozmachu i problemy staną się bardzo proste. Bliźnięta może starać się rozegrać to na swoją korzyść, dzięki okresowemu układowi planet środku tygodnia zyska okazję ostatecznie zakończyć sprawę. Kolejne dni to idealny czas na odpoczynek. Spędzaj znacznie mniej chwil w barze, wybierz się do parku - spotęguje to twoją chęć do życia. ?Najbliższy tydzień to dla Bliźniąt szczególny czas w sferze miłosnej. Pozytywne oddziaływanie Saturna i Merkurego zapewni Ci sukces - musisz się tylko postarać i nie przespać szansy. Nadchodzący okres to zalążek nowych przygód. W końcu wykonasz zaległe cele, jednak bez wsparcia bliskich będzie ciężko, nie zwracaj na to uwagi i pracuj natychmiast.

© 2013-2020 by SN2.EU