niedziela, lipiec 21, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na maj dla Panny Horoskop na maj dla Panny

"Sekret bycia nieszczęśliwym polega na posiadaniu wolnego czasu, który możemy poświęcić na zastanawianie się, czy jesteśmy szczęśliwi, czy też nie." George Bernard Shaw

Panny na początku miesiąca wykorzystają okazję, że są dni wolne od pracy i będą dużo się ruszać. Przyjemność sprawi im przebywanie na łonie przyrody, wycieczki rowerowe, spacery z rodziną. Nabiorą sił i będą czuły się lepiej przez resztę miesiąca, szczególnie, że będą miały w maju sporo pracy.

W pierwszej połowie miesiąca będą doskonale zorganizowane, będą działać metodycznie i z łatwością będą rozwiązywać problemy praktyczne, ale w drugiej będą często nerwowo reagować na wyzwania i trudności zawodowe. Racjonalne podejście otworzy im drogę do sukcesu, a także poprawi ich kondycję finansową.

Będą teraz bardzo zmysłowe i nastawione erotycznie, choć mogą to skrzętnie ukrywać. Będą poważnie traktować uczucia i swoich partnerów. Niektóre z nich podejmą teraz decyzję o ślubie czy zaręczynach. Inne mogą podjąć decyzję o poczęciu potomka.

Zbliżające się dni to bardzo dobry okres na relaks. Spędzaj dużo mniej chwil w barze, wybierz się poza miasto - powiększy to twoją energię do bytowania. Sprzyjający układ Plutona i Wenus sprawi, że ludzie spod znaku Panny staną się weseli co może pozytywnie wpłynąć na ich życie zawodowe oraz życie rodzinne. Z rozwagą rozdzielaj swoje siły psychofizyczne i nie trwoń bezsensownie energii, ponieważ nie posiadasz jej wiele. Będzie to tydzień pełen wielu ciężkich postanowień, dlatego trzeba koniecznie z ogromną ostrożnością podchodzić do przedstawianych propozycji . Planety w najbliższych dniach będą Ci sprzyjać. Wenus i Saturn spowodują, że osiągniesz spory sukces w miłości, więc należy się postarać.