czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

Horoskop na maj dla Barana Horoskop na maj dla Barana

"Prawdziwy przyjaciel wnosi więcej w nasze szczęście niż tysiąc wrogów w nasze nieszczęście." Marie von Ebner-Eschenbach

Barany w maju będą cieszyć się życiem, będą uprawiać sporty, znajdą dużo czasu na rozrywki i wspólne z przyjaciółmi grillowanie i wyprawy turystyczne. Będą miały mnóstwo ciekawych pomysłów, które również w pracy zawodowej mogą przynieść im postęp i uznanie. Mogą mieć różne atrakcyjne propozycje, które na dłuższą metę mogą przynieść im spore korzyści. Również w miłości ten czas będzie fascynujący, będą przyciągać do siebie płeć przeciwną i mogą przeżyć niezapomniany romans.

Czasem jednak mogą czuć się przytłoczone, ograniczone w swej wolności. Mogą mieć problemy z dojrzałym podejściem do sytuacji, w głowie będzie im tylko zabawa, a obowiązki pójdą w niepamięć, więc mogą narazić się na wyrzuty ze strony otoczenia. Partner życiowy może być bardzo zaborczy i zazdrosny.

Barany urodzone na przełomie marca i kwietnia mogą przeżywać spiętrzenie trudnych spraw, mało rzeczy będzie układać się po ich myśli.

Zorganizuj sobie tygodniowy wypoczynek. Najbardziej wskazane są tzw. zagraniczne ciepłe kraje, szczególnie gdy brakuje Ci słońca. Nie planuj wodnego relaksu w otwartych akwenach nawet, jeśli temp. wody będzie wystarczająco ciepła. Koniec następnego tygodnia powinien być dla osób spod znaku Barana pozytywny w życiu zawodowym, wszystko będzie się układać po ich myśli. ?Baran to osoba o wielkiej wyobraźni, pełen pozytywnej energii, nie potrafiący usiedzieć w jednym miejscu, taki już jest. Jeżeli nie zapomni o tym co naprawdę ważne w jego życiu uda mu się zaliczyć następny tydzień do. Osoba spod znaku Barana na pewno napotka na wielkie przykrości w obecnym tygodniu. Ktoś z otoczenia może posądzić Cię o bałaganiarstwo. Lepiej dla Twojego spokoju będzie jeżeli spokojnie pozostawisz sprawy własnemu biegowi i nie będziesz ich komentować. Zbliżający się czas dla Barana okaże się ciężki czeka Cię bardzo dużo obowiązków. Jedz znacznie więcej owoców to z pewnością pomoże Ci przetrwać.

© 2013-2020 by SN2.EU