poniedziałek, lipiec 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na maj dla Wagi Horoskop na maj dla Wagi

"Trzeba śmiać się, nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu." Jean de La Bruyere

W pierwszej połowie maja Wagi poddadzą się rozleniwieniu, będą dużo wypoczywać, mogą mieć chęć na kontakt z przyrodą. Bardziej będzie im odpowiadać wypoczynek bierny, z przyjemnością będą się opalać i wylegiwać na tarasie. Będą bardzo towarzyskie, chętnie wspólnie  z przyjaciółmi zorganizują grilla lub inną imprezę. Będą też nastawione romansowo, wolne Wagi mogą poznać wiele nowych osób i zakochać się.

Zadbają bardziej o swój wygląd, będą miały dobry czas na wizyty u kosmetyczki, fryzjera oraz na zakupy, ale powinny uważać, żeby nie uszczuplić zanadto portfela.

Sprawy zawodowe będą układać się pomyślnie, niejedna Waga będzie teraz awansować, a osoby bezrobotne mają szanse na znalezienie dobrej pracy.

Wagi urodzone 4-6 października mogą jednak przechodzić przez poważne kryzysy, wiele w ich życiu może się teraz zmienić, ale zmiany te nie będą przez nie zamierzone.

Będzie to czas pełen szybkich postanowień, dlatego trzeba koniecznie z ogromną ostrożnością podchodzić do przedstawianych propozycji . Najbliższy tydzień będzie kolejnym okresem w życiu Wagi. Równocześnie będzie to bardzo produktywny okres, Waga będzie musiał w końcu zająć się wszystkimi sprawami które do tej pory odkładał w czasie. Gwiazdy w tym tygodniu Ci sprzyjają. Wenus i Jowisz sprawią, że osiągniesz spory sukces w sferze miłosnej, dlatego też należy się wykazać. Koniec nadchodzącego tygodnia będzie dla ludzi spod znaku Wagi pozytywny w firmie, wszystko będzie się układać tak jak chcą. ?W przyszłym miesiącu ludzie spod znaku Wagi powinni być czujni gdyż niesprzyjający układ planet źle wpłynie na Wasze przedsięwzięcia oraz samopoczucie.