czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na maj dla Wagi Horoskop na maj dla Wagi

"Trzeba śmiać się, nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu." Jean de La Bruyere

W pierwszej połowie maja Wagi poddadzą się rozleniwieniu, będą dużo wypoczywać, mogą mieć chęć na kontakt z przyrodą. Bardziej będzie im odpowiadać wypoczynek bierny, z przyjemnością będą się opalać i wylegiwać na tarasie. Będą bardzo towarzyskie, chętnie wspólnie  z przyjaciółmi zorganizują grilla lub inną imprezę. Będą też nastawione romansowo, wolne Wagi mogą poznać wiele nowych osób i zakochać się.

Zadbają bardziej o swój wygląd, będą miały dobry czas na wizyty u kosmetyczki, fryzjera oraz na zakupy, ale powinny uważać, żeby nie uszczuplić zanadto portfela.

Sprawy zawodowe będą układać się pomyślnie, niejedna Waga będzie teraz awansować, a osoby bezrobotne mają szanse na znalezienie dobrej pracy.

Wagi urodzone 4-6 października mogą jednak przechodzić przez poważne kryzysy, wiele w ich życiu może się teraz zmienić, ale zmiany te nie będą przez nie zamierzone.

Będzie to czas pełen szybkich postanowień, dlatego trzeba koniecznie z ogromną ostrożnością podchodzić do przedstawianych propozycji . Najbliższy tydzień będzie kolejnym okresem w życiu Wagi. Równocześnie będzie to bardzo produktywny okres, Waga będzie musiał w końcu zająć się wszystkimi sprawami które do tej pory odkładał w czasie. Gwiazdy w tym tygodniu Ci sprzyjają. Wenus i Jowisz sprawią, że osiągniesz spory sukces w sferze miłosnej, dlatego też należy się wykazać. Koniec nadchodzącego tygodnia będzie dla ludzi spod znaku Wagi pozytywny w firmie, wszystko będzie się układać tak jak chcą. ?W przyszłym miesiącu ludzie spod znaku Wagi powinni być czujni gdyż niesprzyjający układ planet źle wpłynie na Wasze przedsięwzięcia oraz samopoczucie.

Wyświetlony 1396 razy
© 2013-2019 by SN2.EU