sobota, wrzesień 30, 2023
poniedziałek, 29 kwiecień 2019 12:55

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na maj dla Skorpiona Horoskop na maj dla Skorpiona

"Szczęśliwy nie ma czasu na pesymizm." Epiktet z Hierapolis

Skorpiony będą potrzebowały w maju czasu na wypoczynek i relaks. Wykorzystają do tego dni wolne na początku miesiąca, niektóre z nich będą uprawiać sporty, ale muszą uważać, żeby nie nadwyrężać swych sił i zwracać uwagę na swoje możliwości. Ich organizm źle będzie znosił zbytnie forsowanie. Lepiej zrobi im kontakt z przyrodą i ruch nie obciążający organizmu.

W pierwszej połowie maja muszą także uważać, żeby nie obciążać się nadmiernie pracą, a przynajmniej wkładać w nią tyle energii ile jest potrzebne, nie więcej. Pomocne może być w tym mniej emocjonalne podejście. Druga połowa miesiąca będzie spokojniejsza, będą mogły wykonywać obowiązki na większym luzie.

W miłości maj będzie im sprzyjał, będą poznawać nowych ludzi i mogą się zakochać lub podjąć decyzję o założeniu rodziny.

Skorpiony urodzone na przełomie października i listopada mogą narzekać na problemy ze zdrowiem i zastój w życiu.

W nadchodzącym tygodniu nadejdzie do Skorpiona zupełnie nowa wizja, która pomoże rozwikłać nie istotne problemy. Na rozstrzygnięcie grubszych pomysłów trzeba będzie poczekać, na bardziej wpływowe ustawienie Merkurego i Neptuna. O ile dokuczały Ci pewne niedyspozycje natury fizycznej, na początku tygodnia powinny zakończyć się. Najbliższy tydzień będzie kolejnym udanym czasem w życiu Skorpiona. Równocześnie okaże się że jest to niezwykle pracowity okres, Skorpion będzie musiał w końcu zająć się tymi wszystkimi rzeczami które do tej pory odkładał w czasie. Gdyby coś popsuło się w życiu zawodowym Skorpiona to wraz z kolejnymi tygodniami wystąpi gorący, życzliwy motyw. Środek przyszłego tygodnia powinien być dla osób o znaku Skorpiona korzystny w firmie, wszystko powinno się układać po ich myśli.