piątek, lipiec 19, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na maj dla Byka Horoskop na maj dla Byka

"Sukces polega na tym, że zdobywa się to co się chciało. Szczęście polega na tym, że podoba się to co się ma." Elbert Green Hubbard

Byki w maju będą w doskonałym nastroju, jest to ich ulubiony miesiąc, w którym bez końca mogą się zachwycać rozkwitającą przyrodą, śpiewem ptaków i wyjazdami za miasto.

Wiele z nich wolne dni spędzi na działce lub w ogródku troszcząc się o uprawy lub spotykając się z przyjaciółmi i rodziną przy grillu, czemu sprzyjać będzie długi weekend majowy.

Będą teraz mogły żyć w taki sposób jak lubią, bez pośpiechu i gwaru wokół, co nie oznacza, że będą leniuchować. Będą wolne, ale skuteczne w działaniu i stan ich konta w banku zdecydowanie się powiększy. Wytrwałość i solidność zostanie sowicie wynagrodzona.

W miłości będą nastawione zmysłowo, noce majowe będą dla nich bardzo gorące, a samotne Byki mogą poznawać nowych ludzi.

Będą cieszyć się teraz dobrym zdrowiem, tryskać energią, a ruch i kontakt z przyrodą zdecydowanie wpłynie na ich dobry nastrój, natomiast Byki urodzone w ostatnim tygodniu kwietnia mogą narzekać na zastój w interesach i problemy ze zdrowiem.

Korzystny układ Neptuna i Wenus spowoduje, że ludzie spod znaku Byka staną się optymistycznie nastawieni co może dodatnio wpłynąć na ich samopoczucie i życie rodzinne. ?W tym okresie pożądana jest dbałość o zdrowie, stąd jedz dużo owoców. Środek przyszłego tygodnia powinien być dla ludzi spod znaku Byka korzystny w życiu zawodowym, wszystko będzie się układać tak jak chcą. Niesprzyjający układ Saturna i Urana spowoduje iż ludzie spod znaku Byka staną się rozdrażnieni co może szkodliwie wpłynąć na ich pracę oraz życie rodzinne. Poprzedni tydzień był dla Byka bardzo udany, dlatego próbuj zachować ostatnią postawę.

Więcej w tej kategorii: Rak 21.VI. - 22.VII. »