piątek, lipiec 19, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na maj dla Raka Horoskop na maj dla Raka

"Wszyscy nieszczęśliwi ludzie są nimi dlatego, że nie potrafią spokojnie przebywać w domu." Blaise Pascal

Raki na początku miesiąca będą często rozdrażnione i nerwowe. Na poprawę ich nastroju może wpłynąć możliwość wypoczynku w pierwszych dniach maja, jeśli wykorzystają wolne dni do ruchu na świeżym powietrzu. Również czas spędzony z rodziną jest w stanie poprawić im humor. Powinny zadbać o przyjemności, zapewnić sobie choć odrobinę luksusu.

Druga połowa miesiąca przyniesie im lekkie pogorszenie nastroju, mogą stać się roztargnione i rozkojarzone.

W pracy będą miały spokojny czas wypełniony obowiązkami, będą bardzo odpowiedzialnie podchodzić do zadań zawodowych, poświęcą na pracę dużo czasu.

W związkach osobistych czeka je dobry czas, pełen zmysłowości i porozumienia. Samotne Raki mogą poznać swoją drugą połowę lub zadecydują o zaręczynach.
Raki urodzone 3-4 lipca mogą przechodzić bardzo trudny okres w życiu, wiele spraw się teraz ułoży nie tak, jak oczekiwały.

Ten tydzień jest najlepszy do pozyskiwania potrzebnych danych. Zaczniesz zadawać dręczące, ale i ambitne pytania przełożonym. Nie obawiaj się dopytywać pamiętając o przysłowiu: kto pyta nie błądzi. Zadbaj o swoją edukację, zapisz się na szkolenia. Zdobyta wiedza i umiejętności wpłyną na Twoją samoocenę. Jeśli coś zamknęło się w życiu zawodowym Raka to z nadchodzącymi weekendami wystąpi nowy, korzystny wątek. Przez kilka nadchodzących dób operatywność Raka bardzo osłabnie, natychmiast biegnij do najbliższego hipermarketu po jakieś tabletki i herbatki ziołowe. Stosowne odżywianie się to fundament promiennego nastroju. ?W najbliższym tygodniu warto wyróżnić się w pracy. Mars w parze z Wenus sprawią, żeby ktoś nagrodził Cię za Twój zapał. Weekend to w końcu czas tylko dla Ciebie, skorzystaj z tego jak najbardziej. Osoba spod znaku Raka będzie próbowała ominąć wielkie stresy w bieżącym tygodniu. Rodzina może posądzić Ciebie o niechlujstwo. Najzdrowiej dla Twojego spokoju będzie jeżeli zostawisz oszczerstwa w spokoju oraz nie będziesz się tłumaczyć.