czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na maj dla Ryb Horoskop na maj dla Ryb

"Tylko popełniając głupstwa mamy chwile prawdziwego szczęścia." Marcel Jouhandeau

W maju Ryby będą żyły spokojnie, nigdzie nie będą się spieszyć, męczyć je będzie tempo życia wokół nich. Wolne dni wykorzystają do umiarkowanego ruchu, wypoczynku na świeżym powietrzu, przebywania nad wodą. Będą nastawione optymistycznie do życia, unikać będą konfliktów łagodnym podejściem do ludzi. Będą miały dość energii, by uporać się ze wszystkimi obowiązkami.

Muszą uważać na wydatki, bo mogą mieć ochotę na zakup dóbr luksusowych.

Maj będzie sprzyjał życiu rodzinnemu i uczuciowemu Ryb. Wolne Ryby będą poznawać nowych ludzi, wśród których będą czuły się pewnie i bezpiecznie, a wśród nich mogą odnaleźć swoją bratnią duszę. Będą miały ochotę na zmysłowe przyjemności, więc w ich związkach zapowiada się przyjemny czas wypełniony miłością i erotyzmem.

W kwestiach zawodowych muszą uważać na nadmierny entuzjazm, inwestycje nie są wskazane.

Saturn wpłynie bardzo korzystnie na morale Ryby nawet gdy za oknem pada, układ Neptuna będzie mieć bardzo duże oddziaływanie dla nurtujących Cię kłopotów. Nowy tydzień sprawi osobom urodzonym pod znakiem Ryby ogromną liczbę szalonych przygód Nadchodzące dni to trafiony okres na relaks. Spędzaj dużo mniej chwil w barze, wybierz się poza miasto - poprawi to twoją chęć do życia. Nadchodzące doby to idealny okres aby zakończyć wszelkie zatargi. Staraj się poświęcać dużo więcej czasu znajomym. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie żyje się wiecznie i nie warto marnować go na sprzeczki. ?Jeżeli pośród spraw, którymi się trudnisz, występują przedsięwzięcia budzące obawy, rozpocznij je realizować właśnie w tej chwili.

© 2013-2020 by SN2.EU