czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na maj dla Strzelca Horoskop na maj dla Strzelca

"Pieniądze szczęścia nie dają, lecz każdy chce to sprawdzić osobiście." Stefan Kisielewski

W maju Strzelce będą żyć na zwolnionych obrotach, więcej czasu poświęcą rozrywkom i sportowym wyczynom, szczególnie, że na początku miesiąca będą dni wolne od pracy. Wykorzystają je do dłuższej wycieczki w góry lub do wyprawy na żagle. Majowa aura będzie sprzyjać wycieczkom rowerowym i innym przyjemnościom sportowym, więc trudno będzie Strzelcom skupić się na pracy, mimo to nie będą narzekać na brak pieniędzy. Mogą liczyć na dodatkowe wpływy na konto, na szczęśliwe okazje i korzystne zbiegi okoliczności.

Będą teraz bardzo mocno pobudzone seksualnie, skłonne do wchodzenia w przygody erotyczne, podbijania serc płci przeciwnej. Będą wywierać dobre wrażenie, będą dla innych atrakcyjnym towarzystwem. W stałych związkach Strzelców powieje świeżością, a upalne majowe noce będą namiętne i pełne miłości.  

Szczególnie dobrą passę będą miały Strzelce urodzone 10-16 grudnia, będą pełne energii i optymizmu.

Ludzie spod znaku Strzelca powinni zaopatrzyć się w wiele cierpliwości ponieważ ta cecha dopomoże im w osiągnięciu zaplanowanych działań. Nadciągający okres dla Strzelca okaże się bardzo trudny czeka Cię dużo roboty. Jedz dużo więcej magnezu to zdecydowanie pomoże Ci przeżyć. Ten tydzień jest najlepszy do uzyskiwania informacji o nowościach. Postawisz ciekawe, ale i ambitne pytania współpracownikom. Nie bój się pytać pamiętając o przysłowiu, że kto pyta, nie błądzi. Zadbaj o swoją edukację, zapisz się na szkolenia. Poszerzona wiedza i umiejętności podniosą własną samoocenę. Szczęśliwie w najbliższym tygodniu moc planety Uran będzie związana z osobami urodzonymi pod znakiem Strzelca. Ten tydzień to dobry okres na odpoczynek w gronie rodzinnym. Warto też zwiększyć uwagę na swoje zdrowie, gdyż w tym tygodniu temperatura nie towarzyszy zdrowiu. Pod koniec weekendu osobę spod znaku Strzelca czeka znacząca wiadomość.

© 2013-2020 by SN2.EU