czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na maj dla Koziorożca Horoskop na maj dla Koziorożca

"Szczęście robi dobrze ciału, ale smutek rozwija siłę umysłu." Marcel Proust

Koziorożce w maju będą zadowolone z życia, wszystko będzie się im dość dobrze układać. W długi majowy weekend mogą źle znosić brak pracy, ale powinny nauczyć się odpoczywać i wykorzystać wolne dni na rozrywki i sport.

Może być tak, że w tym miesiącu pracy będą miały za dużo i trudno im będzie nadążyć, ale przyniesie im ona zadowolenie i satysfakcję. W każdym razie powinny zadbać o wypoczynek, najlepiej czynny i najlepiej w kontakcie z przyrodą.

Druga połowa miesiąca przyniesie im rozluźnienie atmosfery, będą miały poczucie materialnego bezpieczeństwa. Pozwolą sobie na przyjemności, odrobinę luksusu.
W miłości będą miały bardzo dobry czas. Wolne Koziorożce mogą poznać miłość swego życia, a w stałych związkach zapanuje bardzo zmysłowa atmosfera. 

Niektóre z nich podejmą teraz decyzję o wejściu w związek małżeński.

Koziorożce urodzone na początku stycznia mogą przeżywać poważny życiowy kryzys.

Koziorożec znajdzie się w niekończącym się biegu, aktywność Koziorożca w tym tygodniu znacznie przekroczy poziom normy. W nadchodzącym okresie pożądana jest dbałość o dobre samopoczucie, więc konsumuj sporo owoców. W tym tygodniu uświadomisz sobie, że z pewnością ze wszystkim sobie świetnie radzisz. Bez specjalnych wysiłków przekonasz przyjaciół do własnego zdania. Twoje wybory będą słuszne. Nie zwlekaj i bierz się do działania! Siła wewnętrzna i uśmiech będą gwarancją sukcesu w trudnych sytuacjach. Gdy wśród czynności, którymi się interesujesz, występują rzeczy budzące obawy, rozpocznij je robić właśnie w tej chwili. Ubiegły okres czasu był dla Koziorożca nie fortunny, więc spróbuj zachować osiągniętą funkcję.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec

© 2013-2020 by SN2.EU