czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na maj dla Wodnika Horoskop na maj dla Wodnika

"Szczęściem jest już chęć otworzenia oczu o poranku." Wilhelm Ockham

Wodniki w maju mogą mieć gorsze samopoczucie, wiosna i słońce będą je cieszyć, ale też wywołają zmęczenie i osłabienie. Mogą mieć problemy ze zdrowiem, powinny bardziej zadbać o siebie, szczególnie w pierwszej połowie miesiąca. Do tego będą bardzo nerwowe i drażliwe, a otoczenie mogą odbierać jako irytujące.

W pierwszej połowie miesiąca mogą odreagować stresy ruchem, sportem i wycieczkami, a w drugiej połowie dobrze będzie im robić życie towarzyskie, zmiany i podróże. Mimo nienajlepszego nastroju mogą spotkać je szczęśliwe zbiegi okoliczności, mogą na każdym kroku natykać się na korzystne okazje, mogą awansować lub dostać podwyżkę.  

Do połowy maja mogą mieć poczucie, że są przez partnera ograniczane  i kontrolowane i na tym tle może dochodzić do nieporozumień i kłótni. W drugiej połowie maja będą bardzo pobudzone erotycznie, chętne do wchodzenia w nowe znajomości, ale raczej będą unikać stałych więzów i zobowiązań.

Zbliżający się tydzień dla Wodnika będzie ciężki czeka Cię mnóstwo pracy. Jedz dużo więcej witamin to zdecydowanie pomoże Ci przetrwać. Niektóre tematy trzeba będzie przesunąć na dalszy plan, ponieważ pośpiech może mieć nieprzyjazne konsekwencje w pracy. Kolejne dni to idealny czas na wysiłek. Spędzaj znacznie mniej czasu w domu, udaj się na siłownię - poprawi to twoją siłę witalną do życia. Zbliżający się piątek to bardzo dobry okres na wyjście do kina. Koszmarna aura odbije się bardzo mocno na twoim optymizmie. ?Najbliższy tydzień okaże się idealnym okresem dla Wodnika, który powinien zostać wykorzystany do przeprowadzenia sporej analizy swoich wyników, dokładne porównanie plusów i minusów wskaże Ci co należy poprawić.

© 2013-2020 by SN2.EU