poniedziałek, lipiec 15, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na maj dla Lwa Horoskop na maj dla Lwa

"Wieczna omyłka, jakiej ulegają ludzie, to utożsamianie szczęścia ze spełnieniem marzeń." Lew Tołstoj

Lwy w maju będą miały obniżony nastrój. Rozpoczną miesiąc rozrywkowo, będą nastawione na uprawianie sportu i wycieczki, ale mimo to mogą być niezadowolone z życia. Za mało będą liczyć się z innymi ludźmi i ich potrzebami, co może prowadzić do nieporozumień. Będą skłonne do rządzenia innymi, nawet wbrew ich woli.

W drugiej połowie miesiąca mogą spodziewać się lepszego samopoczucia, wpadną w wir życia towarzyskiego, będą poznawać nowych ludzi i zaprzyjaźniać się z nimi.

W kwestiach zawodowych będą bardzo dynamiczne w działaniu i bezpośrednie w komunikowaniu się z ludźmi. Mogą teraz podejmować się ważnych zadań, bo ze wszystkim sobie poradzą.

Pierwsza połowa maja przyniesie im trudności w związkach, partner może być zazdrosny i na tym tle mogą wybuchać kłótnie. W drugiej połowie maja będą bardzo pobudzone i atrakcyjne dla płci przeciwnej, w związkach przeżyją ciepłe chwile.

Wiedz, że bardzo często pierwotne odczucie co do nieznajomej postaci może być nieprawdziwe, stąd zachowaj przezorność. ?Lewl charakteryzuje sie niezłomnością która umożliwi mu mu wyjść cało z opresji. Szanowny Lwie pamiętajże Twój sposób bycia jest wyjątkowy, nie odrzucaj go. Lew będzie w niekończącym się biegu, aktywność Lwa w tym tygodniu wielce przekroczy poziom normy. ?Lew to osoba o gigantycznej wyobraźni, pełen dodatniej energii, nie potrafiący usiedzieć w stałym miejscu, taki już jest. Jeżeli będzie pamiętać o tym co co ma znaczenie w życiu będzie mógł zaliczyć nadchodzący okres do udanych. Jeżeli doskwierały Ci jakieś przypadłości natury psychicznej, pod koniec weekendu winny przeminąć.