czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

"Szczęście nie polega na tym, jak wiele masz, ale na posiadaniu wdzięcznego serca za to, co masz." R. L. Watkins

Raki w lipcu będą naładowane energią, wszystko będzie im się darzyć. Ich wrodzona wrażliwość i chęć niesienia pomocy innym będą teraz wyjątkowo rozwinięte, więc będą bardzo troskliwe i opiekuńcze wobec wszystkich dookoła. Skupią się na zapewnieniu dzieciom udanego wypoczynku, ale powinny też pomyśleć o sobie. Urlop spędzony wspólnie z rodziną będzie okazją do zacieśniania więzi z rodziną, ale powinien też dawać przyjemność.

Wolne Raki będą teraz tęsknić za byciem we dwoje, a okres urlopowy da im okazję do poznawania nowych ludzi, więc niejeden z nich się zakocha. Szczególnie korzystna dla uczuć będzie druga połowa miesiąca.

W sprawach zawodowych będzie się działo sporo nowego, a na szczególne szczęście mogą liczyć Raki urodzone  23-29 czerwca, ich interesy zaczną się rozwijać w ekspresowym tempie, nabiorą rozmachu.

Raki urodzone 205 lipca mogą mieć większe problemy, które mogą wymagać dużych zmian.

W nadchodzącym okresie przyjdzie do Raka zupełnie nowa koncepcja, która wspomoże rozwiązać mało istotne przeszkody. Na rozstrzygnięcie wymagających czasu planów trzeba będzie poczekać, na bardziej wpływowe rozmieszczenie Marsa i Uranu. Kolejne dni to idealny czas na wysiłek. Spędzaj dużo mniej czasu w domu, wybierz się do teatru - spotęguje to twoją energię do życia. Dla partnerów zakochanych świetna przepowiednia: wystąpi poprawa w Waszych obustronnych więziach. ?Rak to osoba o ogromnej wyobraźni, pełen dobrej mocy, nie potrafiący przebywać w stałym miejscu, taki już jest. Jeżeli nie zapomni o tym co naprawdę ważne w jego życiu uda mu się zaliczyć nadchodzący czas do szczęśliwych. Odłóż wszyściutkie trudności w zapomnienie. Nadchodzący czwartek okaże się dla Raka nadzwyczaj łagodny.

© 2013-2020 by SN2.EU