czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

"Rodzina jest dla człowieka korzeniami, przyjaciele łodygą, a miłość kwiatem." Anna Rokita

Lwy w okresie wakacji będą bardzo pobudzone, towarzyskie i chętnie będą brać udział w różnych imprezach. Żadne przyjęcie czy rodzinne spotkanie przy grillu się bez nich nie obejdzie. Ich dowcip i dobry humor sprawią, że będą wszędzie przyjmowane z otwartymi ramionami. Będą skłonne do romansowania i flirtowania, będą z łatwością wchodzić w nowe relacje uczuciowe, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca.

Wolne Lwy będą adorowane przez niejedną osobę płci przeciwnej i mogą się zakochać, a znajomość ta może okazać się związkiem na całe życie. Natomiast Lwy pozostające w stałych związkach powinny z flirtowaniem uważać, bo partner może to bardzo przeżywać.

W sprawach zawodowych nie będzie się działo nic godnego uwagi, wszystko będzie toczyć się utartym trybem. Mogą się przed nim pojawić cudowne okazje i wspaniałe możliwości, do których jednak powinny podchodzić ostrożnie.

Lwy urodzone 27-28 lipca mogą przeżywać okres zastoju w życiowych sprawach.

Lew będzie w ciągłym biegu, aktywność Lwa w tym tygodniu wielce przekroczy poziom stu procent. Następny tydzień przyniesie osobom spod znaku Lwa sporą dozę niezapomnianych momentów Ten okres dla Lwa będzie trudny spodziewaj się mnóstwo roboty. Spożywaj dużo więcej owoców to bardzo pomoże Ci przetrwać. Poniedziałek w pracy nie będzie zapowiadał zbyt wielu pozytywnych rzeczy, jednak wyjątkowe ułożenie Marsa sprawi zaskakującą niespodziankę pod koniec tygodnia. Niedziela za sprawą oddziaływania Jowisza i Marsa to powrót wspomnień z dawnych lat. Urodzona pod znakiem Lwa osoba może napotkać na duże stresy w najbliższych dniach. Ktoś najbliższy może posądzić Ciebie o bałaganiarstwo. Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego spokoju było by jeśli pozostawisz sprawy własnemu biegowi i zarazem nie będziesz się tłumaczyć.

© 2013-2020 by SN2.EU