sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

"Serce matki to przepaść, na której dnie zawsze znajdzie się przebaczenie." Honoré de Balzak

Ryby będą w tym miesiącu nastawione uczuciowo i romantycznie do życia. Dużo uwagi poświęcą rodzinie, będą się opiekować każdym, kto tego potrzebuje, a także wszystkimi, którzy tak naprawdę opieki nie potrzebują. Lepiej więc będzie jeśli Ryby czas urlopu poświęcą przede wszystkim sobie i swoim potrzebom, żeby nabrać sił i chęci do dalszej pracy przez cały rok. Dobrze będą się czuły nad wodą, więc warto wybrać pobyt nad morzem lub jeziorem, a sporty wodne będą im szczególnie miłe.

Szczęście w miłości będą miały w drugiej połowie miesiąca, samotne Ryby będą miały szansę spotkać bratnią duszę, ale muszą uważać, żeby nie trafić na osobę już z kimś związaną.
Praca zawodowa może przynieść im teraz sporo radosnych niespodzianek.

Ryby urodzone na 23-24 lutego mogą mieć poczucie, że w ich życiu zapanował chaos.

Zeszły tydzień był dla Ryby nie pomyślny, dlatego staraj się utrzymać dotychczasową funkcję. Z rozwagą rozkładaj swoje moce fizyczne a także nie trwoń bezużytecznie energii, gdyż nie masz jej sporo. Najbliższy tydzień przyniesie osobom urodzonym pod znakiem Ryby ogromną liczbę szalonych wrażeń Będzie to tydzień pełen łatwych decyzji dlatego trzeba koniecznie z ogromną dbałością podchodzić do przedstawianych propozycji . Kolejny tydzień okaże się idealnym okresem dla Ryby, który może zostać użyty do zrobieni pełnej analizy swoich osiągnięć, dokładne porównanie plusów i minusów przedstawi Ci co należy poprawić.

Więcej w tej kategorii: Wodnik 20.I. - 18.II. »