czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

"Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić." Jean Paul

Dla Panien lipiec będzie przede wszystkim miesiącem poświęconym rodzinie. Wakacje i urlopy będą wymagały ich zaangażowania, trzeba będzie wiele rzeczy przemyśleć i zaplanować. W trakcie przygotowań mogą zupełnie zapomnieć o swoich potrzebach i w efekcie urlop zamiast być okazją do wypoczynku będzie wiązać się z dodatkowymi obowiązkami. Mimo to mogą przeżyć upojne chwile ze swoim partnerem, ich uczucie może rozkwitnąć na nowo, ale raczej dopiero w drugiej połowie miesiąca. Wolne Panny mogą wówczas się zakochać całym sercem.

Mają teraz dobrą passę w życiu i powinny ją wykorzystać w życiu zawodowym. Czeka je sporo niespodzianek, mogą dostać korzystne propozycje, mogą pojawić się przed nimi szczęśliwe okazje, które koniecznie powinny wykorzystać.

Panny urodzone 28-29 sierpnia mogą popadać w melancholijne nastroje, powinny unikać alkoholu i wszelkich używek.

Poprzedni okres czasu był dla Panny szczególnie dobry, stąd próbuj utrzymać ostatnią funkcję. ?Niekorzystny układ Jowisza oraz Merkurego sprawi, że ludzie spod znaku Panny staną się rozdrażnieni co może źle wpłynąć na ich życie zawodowe oraz życie miłosne. Racjonalnie rozdzielaj swoje moce psychofizyczne oraz nie trwoń zbytecznie energii, bo nie masz jej sporo. Nadchodzące dnie to doskonały czas aby zakończyć wszelkie zatargi. Poświęcaj dużo więcej czasu bliskiej Ci osobie. Pamiętaj, że masz tylko jedno życie i nie warto tracić czasu na awantury. Koniec następnego tygodnia powinien być dla ludzi spod znaku Panny leniwy w pracy, wszystko będzie się układać tak jak chcą.

© 2013-2020 by SN2.EU