piątek, czerwiec 02, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

"Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy, gdy na nią nie zasługują." Henry David Thoreau

Koziorożce będą teraz miały sporo szczęścia w życiu. Z każdej strony będą się sypać korzystne propozycje i pomyślne okazje, ale one zamiast się tym cieszyć, często będą popadać w apatię i dołki emocjonalne. Dobrze zrobi im wyjazd na łono natury, gdzie będą mogły odetchnąć i wypocząć po całym roku pracy. Będzie to też okazja do zadbania o swój związek i rodzinę. Lipiec będzie sprzyjał im w zbliżeniu się emocjonalnie do swoich najbliższych, a samotnym Koziorożcom przyniesie okazje do zakochania się.

W sferze zawodowej pojawią się nowe możliwości, dostaną atrakcyjne propozycje, mogą próbować swych sił zakładając własną działalność gospodarczą.

Osoby urodzone na przełomie grudnia i stycznia czeka teraz trudny czas, wiele ich planów może się załamać, będą musiały podejmować trudne decyzje.

W najbliższych dniach warto przyłożyć się w pracy. Merkury w połączeniu z Wenus sprawią, żeby ktoś docenił Twój wysiłek. Weekend to wreszcie czas tylko dla Ciebie, wykorzystaj go na chwilę odpoczynku. Koziorożec może spróbować rozegrać to na swoją korzyść, dzięki okresowemu układowi ciał niebieskich w połowie tygodnia uzyska możliwość definitywnie doprowadzić do końca pewien rozdział. Kolejny tydzień przyniesie osobom urodzonym pod znakiem Koziorożca zwariowanych chwil Rozpoczął się czas uzyskania potrzebnych danych. Zaczniesz stawiać ciekawe i ciężkie zapytania przełożonym czy współpracownikom. Nie bój się pytać i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Postaw na swój rozwój, zaplanuj zapisanie się na lektoraty z języków obcych. Zdobyta wiedza i umiejętności mogą podnieść własną samoocenę. Ciała niebieskie są po Twojej stronie, jeżeli użyjesz ich szczególną energię i popłyniesz wzmocniony nią będziesz w stanie osiągnąć to co do tej pory było nieosiągalne.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec