poniedziałek, wrzesień 25, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

"Tak małżeństwo, jak i śmierć winniśmy witać z otwartymi ramionami. Pierwsze obiecuje szczęście, drugie bez wątpienia je zapewnia." Mark Twain

Skorpiony będą w lipcu bardzo uczuciowe, nastrojowe i romantyczne. Będą tęsknić za bliskością i miłością. Wokół nich sporo będzie różnych ludzi i samotne Skorpiony będą miały możliwość związania się z kimś na dłużej, ale powinny unikać wakacyjnych romansów i osób mieszkających daleko, gdyż nie będzie to sprzyjać stworzeniu stabilnego związku, jaki jest im potrzebny.

W stałych związkach Skorpionów nastąpi teraz ożywienie uczuć, będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie partnera. Wróci też namiętność, która wcześniej je łączyła. Szczególnie korzystna będzie dla ich uczuć druga połowa miesiąca.

W sprawach zawodowych mogą liczyć na korzystny obrót sytuacji, szczęśliwe okazje i pomyślność, ale muszą uważać, żeby nie narazić się szefowi. Nie powinny uważać wszystkich wokół za głupców.

Natomiast Skorpiony urodzone 28-29 października mogą mieć poczucie, że wszystko w ich życiu stanęło w martwym punkcie.

Skorpiona cechuje się silną wolą która ponownie pozwoli mu wyjść z sytuacji z tarczą. Drogi Skorpionie pamiętajże Twój styl życia jest jedyny w swoim rodzaju., nie odrzucaj go. Sprzyjający układ Merkurego oraz Marsa sprawi, że ludzie spod znaku Skorpiona będą produktywni co może dodatnio wpłynąć na ich życie zawodowe i życie miłosne. Najbliższy tydzień będzie doskonałym czasem dla Skorpiona, który powinien być użyty do przeprowadzenia pełnej analizy swoich osiągnięć, szczegółowe porównanie plusów i minusów pokaże Ci co powinno się poprawić. Na szczęście w najbliższym tygodniu siła planety Uran będzie mocno połączona z urodzonymi pod znakiem Skorpiona. Zbliżające się dnie to dobry moment aby przerwać wszystkie zgrzyty. Poświęć dużo więcej czasu bliskiej Ci osobie. Pamiętaj, że masz tylko jedno życie i nie powinno się tracić czasu na spory.