poniedziałek, październik 02, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

"Pożądanie sprawia, że mężczyzna jest nader śmiały, ale miłości towarzyszy zawsze onieśmielenie." przysłowie francuskie

Wagi w lipcu mogą często czuć się źle, mogą mieć gorszy nastrój i problemy z samooceną. Dodatkowo przytłaczać je mogą sprawy rodzinne lub konieczność zaplanowania wakacji swoim pociechom. Humor poprawić im będzie urozmaicone życie towarzyskie, możliwość poznawania nowych ludzi, a także zainteresowania intelektualne i artystyczne.

Także związki uczuciowe będą poprawiać im nastrój, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. Samotne Wagi będą wtedy dużo flirtować i romansować, mogą też się zakochać.

Dobrze będzie się wiodło tym Wagom, które zajmują się sztuką, słowem pisanym i mówionym. Będą bardzo twórcze, kreatywne, a ich energia będzie udzielać się innym.

Wagi urodzone 3-6 października mogą przeżywać trudności zawodowe trudne chwile w każdej dziedzinie życia. Ciężkie doświadczenia sprawią, że życie wyda im się nic nie warte.

Dla osób w narzeczeństwie pozytywna wiadomość: zajdzie poprawa w Waszych obopólnych stosunkach. Najbliższy weekend to dla Wagi wyjątkowy czas w sferze miłosnej. Pozytywne oddziaływanie Saturna i Merkurego pomoże odnieść Ci sukces - musisz się tylko postarać i nie przespać szansy. Nie pozwól, by Twoje trudności były przedmiotem konwersacji w pracy - ponieważ może to negatywnie wpłynąć na Twoją sytuację w firmie. Niekorzystny układ Saturna i Urana spowoduje iż ludzie spod znaku Wagi staną się nerwowi co może źle wpłynąć na ich życie zawodowe i życie rodzinne. W przyszłym miesiącu ludzie spod znaku Wagi powinni uważać gdyż niekorzystny układ planet negatywnie wpłynie na nasze plany oraz samopoczucie.