poniedziałek, październik 02, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

"Pokusom powinno się ulegać. Nigdy nie wiadomo, czy kiedyś znowu przyjdą." Oscar Wilde

Bliźnięta w czas wakacji będą ożywione, towarzyskie, ruchliwe i pełne sił witalnych. Będą jeździć, podróżować, zwiedzać, będzie się działo mnóstwo rzeczy naraz, a ich ciekawość świata zostanie zaspokojona z nawiązką. Lipiec będzie sprzyjał wspólnemu grillowaniu z przyjaciółmi, zabawom i rozrywkom różnego rodzaju.

Ruchliwość będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości i wolne Bliźnięta będą miały możliwość poznania tej jedynej, wymarzonej osoby. W stałych związkach natomiast muszą uważać, żeby ich skłonność do romansowania nie odbiła się negatywnie na wzajemnych relacjach.

Zawodowo będą mniej zaangażowane w to, co robią, bardziej cieszyć je będą wakacyjne wyjazdy i tym będą teraz żyć. Mimo to czeka je sporo rozmów biznesowych i nowych kontaktów.

Trudności z koncentracją i problemy z alkoholem mogą mieć Bliźnięta urodzone 26-27 maja.

Niektóre problemy koniecznie trzeba przesunąć na lepsze czasy, dlatego iż pośpiech w działaniu może mieć nieprzychylnie skutki w kontaktach z rodziną. ?Nadchodzący tydzień będzie kolejnym radosnym czasem w życiu Bliźniąt. Jednakże okaże się że jest to wyjątkowo pracowity czas, Bliźnięta będzie musiał zająć się tymi wszystkimi sprawami które do tej pory odkładał w czasie. W nadchodzącym tygodniu dzięki położeniu planet Marsa i Uranu czeka Cię więcej pracy i komunikacji. Rozsądnie rozkładaj swoje siły psychofizyczne a także nie marnuj bezużytecznie energii, gdyż nie masz jej dużo. Zbliżające się dni to idealny okres na wysiłek. Bywaj dużo mniej godzin przed telewizorem, udaj się do teatru - spotęguje to twoją chęć do życia.