czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

"Nawet największy sukces w życiu publicznym nie wynagrodzi porażki w domu." Benjamin Disraeli

Barany w lipcu będą żyć przede wszystkim wakacjami, wyjazdami i zajęciami sportowymi. Mogą jednak często czuć się nie najlepiej, mogą często być rozdrażnione i nerwowe, gwałtownie mogą reagować na różne sytuacje i ludzi. Ich siły witalne mogą ulec wyczerpaniu i często będą zmęczone. Również komunikacja z ludźmi, w tym też z bliską osobą, może ulec pogorszeniu. Mimo to będą bardzo towarzyskie, na każdym kroku będzie im się nadarzać jakaś impreza, w której koniecznie będą chciały wziąć udział, a przy tym będą nastawione na flirty i romansowanie. Barany pozostające w stałych związkach powinny uważać, bo partner nie będzie patrzał przez palce na ich romanse.

W kwestiach zawodowych nie będą narzekać, choć mogą czasem natykać się na trudności. Natomiast Barany urodzone na początku kwietnia mogą narzekać na stagnację.

Barany urodzone na przełomie marca i kwietnia mogą przeżywać kryzys w wielu naraz dziedzinach.

Baran znajdzie się w niekończącym się biegu, aktywność Barana w tym tygodniu wyjątkowo przekroczy poziom normy. ?W przyszłym okresie przydatna będzie troska o dobre samopoczucie, stąd konsumuj sporo witamin. Środek nadchodzącego tygodnia powinien być dla ludzi o znaku Barana leniwy w pracy, większość rzeczy będzie się układać tak jak tego oczekują. Pewne rzeczy trzeba będzie odłożyć na lepsze czasy, albowiem pośpiech może mieć nieprzyjazne następstwa w kontaktach z rodziną. W nadchodzącym czasie nadejdzie do Barana świeża wizja, która wspomoże rozwiązać małe przeszkody. Na rozwiązanie większych problemów trzeba będzie poczekać, na bardziej wpływowe ustawienie Saturna i Jowisza. ...
ciąg dalszy.

© 2013-2020 by SN2.EU