poniedziałek, wrzesień 25, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

"Jeśli chcesz - będziesz szczęśliwy, bo Bóg nie sieje, jeśli nie chce zbierać." Michel Quoist

Wodniki będą w lipcu bardzo ożywione, towarzyskie i chętne do nawiązywania kontaktów z ludźmi. Wakacyjny luz będzie sprzyjać poznawaniu nowych ludzi, wyjazdom i podróżom i nawet, jeśli teraz Wodniki nie mają urlopu, to nudzić się nie będą. Czas będzie sprzyjać więziom rodzinnym i będą miały szansę nawiązać głębsze porozumienie ze swoimi pociechami i bliskimi osobami.

Samotne Wodniki będą miały okazję w czasie wakacyjnych wojaży poznać wiele ciekawych osób płci przeciwnej i często będą miały poczucie, że odnalazły miłość swego życia, szczególnie w pierwszej połowie miesiąca mają szansę na spotkanie miłości.

W sferze zawodowej mogą mieć dużo ciekawych spraw do załatwienia i sporo niespodzianek, dobrze będzie im się wiodło,  z wyjątkiem Wodników urodzonych 25-26 stycznia, które będą odczuwać stagnację i narzekać na biurokrację.

Wodnik charakteryzuje się wolą która po raz kolejny pozwoli mu wyjść z sytuacji z tarczą. Szanowny Wodniku nie zapominajże Twój styl postrzegania świata jest wyjątkowy, nie odrzucaj go. Osoba spod znaku Wodnika na pewno napotka na spore problemy w najbliższych dniach. Ktoś najbliższy oskarży Cię o niechlujstwo. Najzdrowiej dla Ciebie było by jeśli pozostawisz sprawy własnemu biegowi i zarazem nie będziesz się tłumaczyć. Rozsądnie rozdzielaj swoje siły fizyczne oraz nie trać bezużytecznie siły, bo nie posiadasz jej dużo. Zbliżające się doby to dobry okres aby przerwać wszelkie zatargi. Staraj się poświęcać dużo więcej czasu bliskiej Ci osobie. Zapamiętaj sobie, że masz tylko jedno życie i nie powinno się marnować go na awantury. W nadchodzącym czasie spłynie do Wodnika nowa idea, która pomoże rozwiązać małe dylematy. Na rozstrzygnięcie wymagających czasu projektów należy poczekać, na bardziej wpływowe położenie Saturna i Jowisza.