sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

"Rzuć szczęściarza do wody, a wypłynie z rybą w zębach. " Julian Tuwim

Strzelce w lipcu mogą czuć się  nieco przytłoczone sprawami rodzinnymi. Pociechy mogą wymagać więcej uwagi, więc będą musiały nieźle się wysilić, żeby im dogodzić. Mimo to postarają się dobrze bawić, poznawać ludzi, zawierać przyjaźnie. Będą dużo jeździć i podróżować, co sprawi im mnóstwo radości.

W ich życiu uczuciowym może zajść dużo zmian. Będą poznawać nowych ludzi, więc i okazji do romansowania będzie sporo, ale raczej nie zaangażują się na stałe. Natomiast w drugiej połowie miesiąca mogą mieć poczucie, że partner jest zbyt zaborczy, mogą się czuć mocno ograniczone.

Zawodowo będą miały dobry czas, zawarte teraz znajomości i wszelkie rozmowy biznesowe mogą przynieść korzyści w przyszłości, ale ważniejsze będą teraz dla nich wakacje i wyjazdy.

Strzelce urodzone 27-28 listopada mogą mieć skłonność do chaosu, mogą sobie nie radzić z życiem.

Strzelec cechuje się nieugiętością która ponownie pomoże mu ogarnąć wszystko. Drogi Strzelcu że Twój styl postrzegania świata jest wyjątkowy, nie zmieniaj go. Niektóre rzeczy koniecznie trzeba przesunąć na lepsze czasy, gdyż pośpiech będzie miał niekorzystne konsekwencje w kontaktach z rodziną. Czas pozyskiwania świeżych informacji. Postawisz ciekawe, ale i ambitne zapytania przełożonym czy współpracownikom. Nie obawiaj się dopytywać i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Postaw na swoją edukację, zaplanuj zapisanie się na lektoraty z języków obcych. Zdobyte umiejętności wpłyną na własną wartość. Gwiazdy wspierają Cię, jeżeli przyjmiesz ich szczególną moc i rzucisz się w wir akcji wzmocniony nią będziesz w stanie osiągnąć to co do tej pory było nieosiągalne.. Nadchodzący tydzień dostarczy Ci niemało nieznanych doświadczeń, powinno się więc pozytywnie usposobić i z uniesioną głową patrzeć w przyszłość. ...
ciąg dalszy