czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na lipiec dla Ryb Horoskop na lipiec dla Ryb

"Ból i radość leżą razem w jednej łupinie - ich mieszanina jest ludzkim losem." Johann Gottfried Seume

Ryby w sierpniu będą nastawione przede wszystkim na życie rodzinne, poświęcą więcej czasu swoim pociechom, czemu będzie sprzyjał czas urlopów i wakacje. W czasie wyjazdów będą poznawać nowych ludzi  i będą miały wiele okazji do towarzyskich spotkań, ale lepiej będą się czuły w gronie najbliższych.

Życie uczuciowe również będzie układać się pomyślnie. W stałych związkach mogą liczyć na ciepłe, pełne miłości relacje, a samotne Ryby będą miały dużo okazji, żeby poznać kogoś nowego, z kim być może połączy je wielka miłość na całe życie, a na pewno będą miały chęć na założenie rodziny.

W sprawach zawodowych mogą liczyć na korzystne zbiegi okoliczności, mogą pokusić się o założenie własnej działalności, ale powinny być bardziej stanowcze i mniej podporządkowywać się innym.
Natomiast Ryby urodzone 23-24 lutego mogą dryfować bez celu, niełatwo będzie im sobie radzić z rzeczywistością.

Planety w najbliższych dniach Ci sprzyjają. Wenus i Jowisz sprawią, że osiągniesz duży sukces w sferze miłosnej, więc należy się wykazać. Najbliższy będzie kolejnym smutnym czasem w życiu Ryby. Równocześnie będzie to niezwykle pracowity okres, Ryby będzie musiał w końcu zająć się tymi wszystkimi rzeczami które do tej pory przekładał w czasie. Rozsądnie rozdzielaj swoje moce psychiczne a także nie marnuj daremnie energii, bo nie masz jej sporo. Nadchodzący okres to zarodek świeżych zadań. W końcu wykonasz zaległe cele, jednak bez wsparcia znajomych będzie jak po grudzie, nie przejmuj się tym i postępuj natychmiast. Zbliżające się dni to idealny okres na trochę więcej ćwiczeń. Pozostawaj dużo mniej godzin w pracy, udaj się poza miasto - poprawi to twoją energię do dalszego działania.

© 2013-2020 by SN2.EU