czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na lipiec dla Panny Horoskop na lipiec dla Panny

"Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze." Marcel Achard

Panny będą w sierpniu nastawione rodzinnie, czyli poświęcą się dla swoich pociech lub partnera, zrobią nie to na co miałaby ochotę, lecz to co będzie korzystne dla rodziny. Będą poddawać się woli innych, co nie zawsze będzie spełniać ich pragnienia. Mimo wszystko uda im się odpocząć, jeśli teraz zdecydowały się na urlop.    

Wakacje będą sprzyjać rozwojowi uczuć, więc Panny w związkach będą miały dobry czas na wzmocnienie uczuciowych więzi, a samotne Panny będą miały niejedną okazję, aby się zakochać.

Szczęście mogą mieć w sprawach zawodowych, uśmiechnie się do nich los, ich mrówcza praca zostanie doceniona. Mogą też podejmować decyzje o otwarciu własnej działalności.

Panny urodzone 27-28 sierpnia mogą mieć poczucie, że zdążają donikąd, nie będą widzieć jasno celu, a na dodatek mogą mieć skłonność do popadania w nałogi i nerwice

W nadchodzącym okresie dzięki położeniu planet Marsa i Saturna spodziewaj się więcej pracy i nauki. Rozpoczyna się okres pozyskiwania ważnych informacji. Postawisz zadręczające i zarazem ambitne zapytania współpracownikom. Pytaj śmiało i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Postaw na swój rozwój, zapisz się na kursy doszkalające. Zdobyta wiedza i umiejętności wpłyną na Twoją samoocenę. Nadchodzący tydzień to zarodek nowych wyzwań. Wreszcie zrealizujesz zaległe cele, ale bez poparcia krewnych będzie ciężko, nie zwracaj na to uwagi i działaj natychmiast. Poczujesz w sobie dużą siłę do dynamicznego życia. Połowa najbliższego weekendu przyniesie dużo interesujących faktów. Postaraj się, nie wychylać wśród współpracowników, a wiele na tym zyskasz. Nadchodzące doby to idealny okres aby przerwać wszystkie zatargi. Staraj się poświęcać dużo więcej czasu rodzinie. Zapamiętaj sobie, że życie jest tylko jedno i nie powinno się marnować go na kłótnie.

© 2013-2020 by SN2.EU