niedziela, luty 25, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na lipiec dla Skorpiona Horoskop na lipiec dla Skorpiona

"Najbardziej straconym dniem jest ten, w którym się nie śmiałeś." Nicolas-Sébastien Roch (Chamfort)

Dla Skorpionów sierpień będzie w kratkę. Z jednej strony wakacje i czas urlopów będzie na nie działał optymistycznie, w sprawach zawodowych mogą liczyć na spore sukcesy i szczególnie Skorpiony urodzone na przełomie października i listopada mogą oczekiwać awansów, podwyżek, niespodzianek od losu.

Niestety nie wszystko będzie im się układało wspaniale. W kontaktach z ludźmi mogą być nieprzyjemne i mogą prowokować nieporozumienia, co może odbić się negatywnie na relacjach i osobistych i zawodowych. W związkach mimo wszystko atmosfera będzie dobra, mogą liczyć na wsparcie partnera w każdej sprawie, nawet jeśli niełatwo będzie osiągnąć wspólne zdanie. Samotne Skorpiony będą dość romansowe i nie omieszkają skorzystać z wakacyjnych okazji.

Na większe trudności skazane będą Skorpiony urodzone pod koniec października, szczególnie w sprawach zawodowych i zdrowotnych.

Zbliżające się doby to idealny moment aby przerwać wszelkie zgrzyty. Staraj się poświęcać znacznie więcej czasu znajomym. Zapamiętaj sobie, że życie jest tylko jedno i nie można tracić czasu na awantury. Jeśli pośród obowiązków, którymi się zajmujesz, są przedsięwzięcia zawiłe, rozpocznij je wykonywać właśnie teraz. ?Skorpion to człowiek o gigantycznej kreatywności, pełen dodatniej mocy, nie potrafiący przebywać w stałym miejscu, taki już jest. Jeżeli będzie pamiętać o tym co liczy się w życiu uda mu się zaliczyć nadchodzący czas do. Przez parę zbliżających się godzin sprawność Skorpiona mocno spadnie, szybko biegnij do jakiegoś marketu po witaminę E i owoce. Wzorowe odżywianie się to podłoże pogodnego nastroju. Przyszły będzie kolejnym smutnym okresem w życiu Skorpiona. Jednakże będzie to niezwykle produktywny tydzień, Skorpion będzie musiał zająć się tymi wszystkimi sprawami które do tej pory odkładał w czasie.