czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na lipiec dla Wagi Horoskop na lipiec dla Wagi

"Myśl o przyszłości tylko wtedy, kiedy może ci ona sprawić przyjemność." Jane Austen

Wagi najchętniej będą w tym miesiącu romansować. Wakacje, wyjazdy, urlopy i wszędzie nowe okazje do poznania wymarzonego partnera. Wagi będą teraz bardzo kreatywne, pełne energii, słońce będzie je ładować pozytywnymi wibracjami. W kontaktach z innymi będą szczere i otwarte, co sprzyjać będzie rozwojowi zawodowemu, ale Wagi raczej nie wykorzystają swoich możliwości. Praca nie będzie dla nich w sierpniu głównym problemem życiowym.

W uczuciach lepszy czas będą miały w drugiej połowie miesiąca, będą wtedy atrakcyjne dla płci przeciwnej i samotne Wagi mogą poznać kogoś bardzo interesującego, mogą zakochać się na poważnie. W

związkach muszą uważać w pierwszej połowie sierpnia, bo partner może być zazdrosny o flirty.

Wagi urodzone 3-6 października mogą przeżywać wielki kryzys w wielu dziedzinach życia naraz, muszą uważać, żeby nie zagubić się w zmianach, które chcą wprowadzić.

Nadchodzący okres to zarodek świeżych wyzwań. Nareszcie zrealizujesz zalegające zadania, jednak bez wsparcia znajomych będzie ciężko, nie zwracaj na to uwagi i pracuj szybko. Odłóż wszyściutkie kłopoty w zapomnienie. Nadciągający czwartek będzie dla Ciebie szczególnie łagodny. W zbliżającym czasie dzięki układzie planet Plutonu i Saturna spodziewaj się bardzo dużo odpoczynku i podróży. Nadchodzący okres nie będzie zbyt dobry dla domowego budżetu Wagi. Precyzyjnie kontroluj wydatki, zwiększenie stanu konta nastąpi w niedzielę, prawdopodobnie będzie to podwyżka. Zeszły okres był dla Wagi wybitnie szczęśliwy, toteż próbuj utrzymać dotychczasową rangę.

© 2013-2020 by SN2.EU