czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na lipiec dla Lwa Horoskop na lipiec dla Lwa

"Dzieci - to goście, którzy pytają o drogę." Przysłowia indyjskie

Lwy zaliczą ten miesiąc do udanych, będą się świetnie bawić na wakacyjnych wyjazdach i imprezach na świeżym powietrzu. Będą z chęcią wygrzewać się na słońcu i pokazywać swoje kreacje na deptakach. Będą emanować ciepłą, serdeczną energią, która każdemu w ich otoczeniu będzie się udzielać.

W uczuciach lepsza będzie dla nich druga połowa miesiąca, wówczas to samotne Lwy mogą liczyć na udane romanse. W związkach będą się dobrze czuć i dobrze rozumieć z partnerem. W pierwszej połowie mogą mieć poczucie nudy, obowiązki rodzinne mogą stać się na tyle ważne, że wszystko inne odjedzie w cień.

W kwestiach zawodowych czas wakacji nie zapowiada wielkich sukcesów, a Lwy urodzone pod koniec lipca mogą wręcz narzekać na zastój i problemy w pracy. Lepiej będzie przeznaczyć ten czas na urlop i wypoczynek, by nabrać sił do dalszych zmagań.

Gwiazdy są z Tobą, jeżeli wykorzystasz ich cudowną siłę i popłyniesz dzięki niej będziesz w stanie zdobyć wiele. Wiedz, że bardzo często pierwsze wrażenie co do nieznanej osoby jest mylące, więc zachowaj uwagę. W nadchodzącym tygodniu spłynie do Lwa zupełnie nowa idea, która wspomoże odwikłać mało istotne przeszkody. Na rozwiązanie większych planów trzeba będzie poczekać, na bardziej znaczące zestawienie Merkurego i Neptuna. O ile doskwierały Ci pewne przypadłości natury fizycznej, na początku tygodnia powinny zakończyć się. Gdy coś zakończyło się w życiu osobistym Lwa to z nadchodzącymi weekendami pojawi się nowy, optymistyczny motyw.

© 2013-2020 by SN2.EU