czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na lipiec dla Koziorożca Horoskop na lipiec dla Koziorożca

"Spokój zaczyna się właśnie tam, gdzie kończy się ambicja." Edward Young

Dla Koziorożców sierpień będzie udanym miesiącem. Nastawią się co prawda głównie na pracę, szczególnie w drugiej połowie miesiąca, zatem w pierwszej dobrze by pozwoliły sobie na urlop i jakiś wyjazd. Będą nastawione rodzinnie, więc jeśli wyjadą, to raczej z najbliższymi.

W pracy mogą mieć problemy z dogadaniem się z przełożonymi, może warto nie pokazywać po sobie, że mają inne zdanie niż szef. Mogą też mieć teraz większe niż zwykle ambicje, ale powinny uważać, żeby nie przesadzić z inicjatywą, co jeśli coś nie wyjdzie, to skrupi się na nich.

W uczuciach będą czuły się spełnione, choć czasem będą miały wrażenie, że z drugą połowa nijak nie można się porozumieć. Samotne Koziorożce mogą mieć chęć na wejście w związek małżeński.

Najwięcej trudności będą miały Koziorożce urodzone na przełomie roku, w ich życiu mogą piętrzyć się przeszkody i nie będzie widać jasnych perspektyw.

Mars wpłynie korzystnie na humor Koziorożca nawet gdy na dworze kiepska pogoda, położenie Księżyca będzie mieć duże znaczenie dla gnębiących Cię kłopotów. W tym tygodniu dzięki położeniu planet Marsa i Neptuna czeka Cię bardzo dużo odpoczynku i nauki. Roztropnie rozkładaj swoje siły psychiczne a także nie trać zbędnie energii, bo nie posiadasz jej dużo. Niesprzyjający układ Wenus i Merkurego spowoduje, że ludzie spod znaku Koziorożca będą rozkojarzeni co może niekorzystnie wpłynąć na ich pracę i życie rodzinne. Koziorożec charakteryzuje się wewnętrzną siłą która po raz kolejny umożliwi mu mu wyjść cało z opresji. Szanowny Koziorożcu że Twój styl postrzegania świata jest wyjątkowy, nie zmieniaj go.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec

© 2013-2020 by SN2.EU