piątek, marzec 01, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Horoskop na lipiec dla Bliźniąt Horoskop na lipiec dla Bliźniąt

"Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody." Demokryt z Abdery

Bliźnięta w wakacje czują się jak w raju i sierpień również będzie dla nich udanym miesiącem. Będą pełne dobrego humoru i w każdej sytuacji będą potrafiły się odnaleźć. Z końcem miesiąca powinny uważać na zdrowie, a nastrój może im się nieco popsuć. Cały miesiąc będą miały dobre kontakty z innymi ludźmi, będą miały wokół siebie przyjaciół i będą poznawać nowych ludzi.

Natomiast w bliskich związkach mogą w pierwszej połowie miesiąca przeżywać burzliwe chwile lub ciche dni, ale w drugiej połowie miłość wybuchnie od nowa. Samotne Bliźnięta w drugiej połowie sierpnia mogą spotkać swoją drugą połowę w romantycznej oprawie wakacyjnej przygody.

W kwestiach zawodowych wszystko będzie się toczyć utartym rytmem, nie należy oczekiwać wielkich wzlotów, ale też nie staną w obliczu żadnej katastrofy.

Trudności mogą mieć Bliźnięta urodzone 25-27 maja, mogą mieć poczucie bezsens

Nadchodzi czas pozyskiwania świeżych informacji. Postawisz dociekliwe i zarazem ambitne pytania przełożonym czy współpracownikom. Nie obawiaj się dopytywać i pamiętaj o maksymie: kto pyta nie błądzi. Mając na uwadze własny rozwój, zaplanuj zapisanie się na kursy zawodowe. Zdobyta wiedza i umiejętności podniosą Twoją samoocenę. Najbliższe dni to dobry czas na spędzenie chwil w gronie rodzinnym. Warto też zadbać o swoje samopoczucie, bowiem w nadchodzących dniach aura nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Pod koniec tego tygodnia czeka na Ciebie znacząca nowina. Przez kilka przyszłych godzin sprawność Bliźniąt bardzo osłabnie, natychmiast pojedź do najbliższego hipermarketu po witaminę E i owoce. Wzorowe jedzenie to podpora bardzo dobrego samopoczucia. Pewne zagadnienia koniecznie trzeba odłożyć na dalszy plan, dlatego iż pośpiech może mieć nieprzyjazne konsekwencje w domu. Koniec tygodnia to dla Bliźniąt wyjątkowy czas w sferze uczuciowej. Dobre oddziaływanie Wenus i Jowisza pomoże odnieść Ci sukces - trzeba się jedynie postarać i nie przegapić szansy.