niedziela, luty 25, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na lipiec dla Wodnika Horoskop na lipiec dla Wodnika

"Radość jest jak kamień, który wrzucony do wody zatacza coraz większe kręgi." Adalbert Balling

Wodniki będą w sierpniu nastawione bardzo towarzysko, będą brać udział w każdej imprezie i każdym przyjacielskim spotkaniu, jakie im się nadarzy. Będą korzystać z wakacji, dobrze się bawić, oddawać przyjemnościom i przede wszystkim podróżować. Nęcić je będą przygody, mogą podejmować zupełnie nieoczekiwane decyzje wyjazdowe.

W kwestiach zawodowych mogą liczyć na pomyślność, dzięki swej kreatywności i inwencji twórczej. Oryginalne pomysły będą teraz chętnie przyjmowane przez współpracowników. Jednak Wodniki urodzone 26-28 stycznia mogą narzekać na brak pracy lub odwrotnie, na jej nadmiar bez odpowiedniego wynagrodzenia.

W bliskich relacjach mogą czuć się ograniczone i skrępowane, brakować im będzie poczucia wolności i swobody. Szczególnie ciężko może być Wodnikom, które mają dużą rodzinę. Wolne Wodniki będą miały sprzyjający czas do zawierania przyjaźni i mogą się zakochać.  

Wodnik może starać się rozegrać to na swoją korzyść, dzięki czasowemu układowi planet środku tygodnia zyska okazję ostatecznie zamknąć pewien rozdział. W zbliżającym się okresie przybędzie do Wodnika zupełnie nowa wizja, która pomoże rozwikłać mało istotne troski. Na realizację pewnych projektów należy poczekać, na lepsze ustawienie Merkurego i Neptuna. Najbliższe dni to dobry czas na odpoczynek w gronie rodzinnym. Osoba spod znaku Wodnika powinna też zadbać o swój nastrój, ponieważ w nadchodzących dniach temperatura nie sprzyja pogodnemu nastrojowi. Na początku tego tygodnia uderzy w Ciebie wspaniała nowina. Zbliżające się dni to idealny okres na odpoczynek. Pozostawaj mniej godzin w domu, wybierz się do lasu - spotęguje to twoją chęć do życia. Ludzie spod znaku Wodnika powinni uzbroić się w mnóstwo wytrwałości ponieważ ten przymiot dopomoże im w osiągnięciu zaplanowanych zadań.