czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

Horoskop na lipiec dla Barana Horoskop na lipiec dla Barana

"Śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi." Victor Borge

Barany w sierpniu będą zadowolone z życia, pełne energii, sierpniowe upały sprawią, że będą miały wspaniały nastrój, a wakacyjne przygody dodadzą im sił do życia. W kontaktach z ludźmi będą komunikatywne, kreatywne, pełne inwencji, z łatwością przyjdzie im przekonać innych do swoich pomysłów. Niestety mogą mieć skłonność do zbytniego optymizmu, więc powinny uważać przy podejmowaniu decyzji, a także w życiu zawodowym.

W relacjach uczuciowych w pierwszej połowie miesiąca mogą mieć poczucie, że nie dzieje się nic ciekawego, w związkach może powiać nudą, a nowe znajomości nie będą się rozwijać po ich myśli. W drugiej połowie miesiąca będą nadrabiać zaległości w romansowaniu, a związki przyniosą im dużo zadowolenia.

Barany urodzone na przełomie marca i kwietnia mogą przeżywać poważny kryzys życiowy, niektóre z nich mogą mieć poczucie, że żyją w chaosie, a inne będą zmieniać wszystko czy trzeba czy nie trzeba.

W zbliżającym się tygodniu warto wyróżnić się w pracy. Jowisz w parze z Wenus sprawią, by ktoś docenił Twój zapał. Sobota to z kolei czas tylko dla Ciebie, skorzystaj z niego ja najwięcej. Odłóż wszyściutkie strapienia na dalszy plan. Ten tydzień okaże się dla Ciebie bardzo miły. Pierwsze doby zbliżającego się czasu nie będą się niczym wyróżniać i okażą się bardzo monotonne, ale z godziny na godzinę wszystko zacznie się zmieniać. Istotne sprawy zyskają rozpędu i problemy okażą się dziecinne proste. Zbliżający się tydzień to idealny czas na wypoczynek. Zła pogoda odbije się znacznie na twoim zdrowiu. Ciała niebieskie wspierają Cię, jeżeli użyjesz ich szczególną moc i popłyniesz dzięki niej będziesz w stanie osiągnąć wiele.

© 2013-2020 by SN2.EU