czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na czerwiec dla Strzelca Horoskop na czerwiec dla Strzelca

"Trzeba przeżyć wszystko, co jest nam dane. Całą radość i cały smutek. Nie wolno nam się od tego uchylić. Nie przeżyty smutek, przed którym uciekliśmy, i tak kiedyś nas dopadnie."Hanna Krall

Strzelce będą w sierpniu tryskać energią, będą z zapałem brać się do roboty, ale z jeszcze większym zapałem będą szaleć na wakacyjnych wyjazdach. Nęcić je będzie woda, żagle, deska surfingowa, rower, piesze wycieczki, podróże daleko w nieznane. Dobrze, jeśli mają teraz urlop. Jeśli jednak pracują, to mogą mieć poczucie uwiązania i ich pragnienie wolności mocno ucierpi.

Tym bardziej, że w sprawach zawodowych niewiele się będzie działo, raczej kończenie zaczętych spraw, a Strzelce będą chciały się wykazać kreatywnością.

W sprawach uczuciowych będzie dla nich dobra druga połowa miesiąca, mają szansę przeżyć wspaniały romans, a nawet zamarzyć o ślubie. W związkach może być trudniej, szczególnie w pierwszej połowie sierpnia, bo partner krzywo będzie patrzał na ich flirty i romansowe nastawienie.

Strzelce urodzone 26-28 listopada mogą mieć poczucie, że błądzą we mgle, nie będą widziały drogi, jaką mają podążać.

Będzie to tydzień pełen ciężkich postanowień, dlatego należy z ogromną ostrożnością podchodzić do wysuwanych propozycji . Rozsądnie wykorzystuj swoje moce psychofizyczne a także nie marnuj zbytecznie siły, bo nie posiadasz jej wiele. Nadciągający czas dla Strzelca będzie trudny czeka Cię dużo roboty. Spożywaj znacznie więcej magnezu to bardzo pomoże Ci przeżyć. Zbliżające się dni to trafiony czas na wysiłek. Spędzaj dużo mniej godzin przed telewizorem, udaj się do lasu - powiększy to twoją moc do życia. ?Nie dopuść, żeby Twoje kłopoty stały się przedmiotem debat w firmie - bowiem może to negatywnie wpłynąć na Twoją sytuację w korporacji.

© 2013-2020 by SN2.EU