czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na lipiec dla Byka Horoskop na lipiec dla Byka

"...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami..." Dean R. Koontz

Byki sierpień powitają z przyjemnością, odpowiadać im będzie letnia pogoda i ciepła atmosfera wokół nich. Niestety nie zawsze będą się dobrze czuły i nie zawsze łatwo będzie się im dogadywać z innymi, ale mimo to radość z życia nie będzie ich opuszczać. W dobry nastrój będą wprawiać je sprawy finansowe i zawodowe, które po okresie posuchy mogą teraz układać się całkiem nieźle.

Mogą liczyć na nowe możliwości, nowe pomysły, a nawet awans czy podwyżkę. Tylko Byki urodzone 26-28 maja będą narzekać na zastój lub zbyt wiele obowiązków, powinny jednak zamiast narzekać zrobić wokół siebie i w swoich sprawach porządek, bo przyda im się to niedługo.

W relacjach uczuciowych mogą liczyć na spokojne dni, pełne wzajemnego zrozumienia, a wakacyjne wyjazdy sprawią, że uczucia w nich odżyją. Samotne Byki mogą przeżyć wakacyjny romans.

Koniec tygodnia będzie dla person o znaku Byka dobry w firmie, większość rzeczy będzie się układać tak jak tego oczekują. Ubiegły okres czasu był dla Ciebie wybitnie szczęśliwy, z tego powodu walcz aby utrzymać ostatnią pozycję. Nadchodzący czas będzie następnym szczęśliwym czasem w życiu Byka. Jednocześnie okaże się że jest to wyjątkowo pracowity tydzień, Byk będzie koniecznie musiał zająć się tymi wszystkimi rzeczami które do tej pory odkładał w czasie. Neptun wpłynie korzystnie na humor Byka nawet gdy na dworze nie świeci słońce, położenie Słońca będzie mieć duże oddziaływanie dla dręczących Cię problemów. Byk znajdzie się w nieustannym biegu, aktywność Byka w tym tygodniu wielce przekroczy poziom normy.

© 2013-2020 by SN2.EU