poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na lipiec dla Raka Horoskop na lipiec dla Raka

"Z zamartwianiem się lepiej zawsze poczekać. Może okazać się że wcale nie jest potrzebne." Kazimierz Matan

Dla Raków sierpień będzie dobrym, spokojnym miesiącem. Mogą w tym czasie zaplanować urlop, bo będzie im się świetnie wypoczywać i zyskają wiele energii potrzebnej do pracy przez kolejny rok. W pierwszym tygodniu będą spotykać ludzi, którzy będą nadawać na tych samych falach, ale powinny uważać, żeby nie stać się zbyt opiekuńczymi wobec innych.

W życiu uczuciowym lepsza będzie pierwsza połowa miesiąca, gdy będą miały dobry kontakt w partnerem, w drugiej połowie może w związkach dochodzić do nieporozumień. Samotne Raki będą bardzo poważnie traktować nowe znajomości.

Sprawy zawodowe Raków mają szansę wyjść na prostą, a nawet dla niektórych z nich będą układać się rewelacyjnie. Mogą natykać się na wyjątkowe okazje i łatwo przyjdzie im awansować lub dorabiać do pensji większe kwoty.

Raki urodzone w pierwszych dniach lipca mogą przeżywać duże trudności na każdym froncie.

W zbliżającym się okresie przybędzie do Raka świeża idea, która wspomoże rozwikłać nie istotne problemy. Na rozstrzygnięcie większych inicjatyw trzeba będzie poczekać, na lepsze ustawienie Saturna i Uranu. Jeżeli coś zamknęło się w życiu zawodowym Raka to z następnymi tygodniami pojawi się świeży, przychylny motyw. Nadchodzący miesiąc dostarczy Ci niemało nieznanych wyzwań, warto się zatem pozytywnie usposobić oraz z ufnością patrzeć w przyszłość. Rak to ktoś o gigantycznej wyobraźni, pełen dodatniej energii, nie potrafiący przebywać w tym samym miejscu, taka jego natura. Jeżeli będzie pamiętać o tym co co ma znaczenie w jego życiu będzie mógł zaliczyć najbliższy tydzień do udanych. ?Niekorzystny układ Wenus i Neptuna spowoduje, że ludzie spod znaku Raka będą senni co może źle wpłynąć na ich życie zawodowe i życie miłosne.