czwartek, lipiec 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

SKORPION - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota SKORPION - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

"Wszyscy ludzie wydają się śmieszni z wyjątkiem nas samych.” John Galsworthy

Skorpiony będą w tym miesiącu zajęte przede wszystkim pracą i obowiązkami, z trudem będą znajdować czas na wypoczynek. Powinny jednak zadbać o relaks, gdyż pod koniec miesiąca grozi im osłabienie sił witalnych, więc warto uprzedzić ewentualne choroby.

W pracy będą teraz dążyć do osiągnięcia wytyczonych celów z prawdziwą determinacją. Będą miały dużo szczęścia i wiele spraw uda im się załatwić bardzo pomyślnie, mogą liczyć na sukcesy. Szczególnie korzystnie może ten miesiąc ułożyć się dla osób urodzonych 5-9 listopada. Natomiast Skorpiony urodzone 13-15 listopada mogą narzekać na zastój w interesach i problemy natury materialnej.

W uczuciach mają teraz bardzo dobry czas, będą czuły się kochane i mogą oczekiwać zmysłowych przyjemności. Samotne Skorpiony mogą mieć teraz dość konwencjonalne podejście do uczuć, co może zaowocować zaręczynami lub decyzją o ślubie.

 

Horoskop ogólny dla Skorpiona

 


Ten rok będzie dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona spokojny i pomyślny. Upłynie bardziej na autorefleksji i rozliczaniu się z przeszłością niż na gwałtownych zmianach. Skorpiony które są indywidualistami i samotnikami poczują nagle chęć relacji, i to zarówno uczuciowej jak i społecznej. Będą bardziej niż zwykle ostrożne, skupione na sobie i najbliższych, poczują potrzebę zadbania o zdrowie, odnowienie relacji partnerskich, przyjacielskich i rodzinnych. Przez cały rok w Ich znaku obecny będzie Saturn. Planeta ta przyniesie Skorpionom energię pomocną w podejmowaniu odpowiedzialności. Wiele Skorpionów odnowi dawne znajomości i albo rozliczy się ostatecznie, albo znowu zaangażuje emocjonalnie. Latem, oprócz rozwoju kariery, Skorpiony poczują też chęć nauki czegoś nowego, czego do tej pory nie robiły. W sierpniu i wrześniu w ich znaku obecny będzie Mars. Wtedy Skorpiony muszą uważać, aby nie wchodzić w sytuacje konfliktowe. Jesień i zima to czas na relaks, podróże i wypoczynek.

 


Horoskop zawodowy dla Skorpiona

 


W tym roku zodiakalne Skorpiony otrzymają szczególne wsparcie od Saturna który przez cały rok będzie gościł w znaku. Skorpiony powinny szczególnie zwrócić uwagę na potencjalne korzyści jakie niosą dla Nich znajomości i dobre relacje międzyludzkie. Życzliwe osoby pomogą Im w każdej dziedzinie kariery. Cały rok sprzyja też zawieraniu spółek i pracy zespołowej. Skorpiony to indywidualiści, ale w tym roku powinny docenić relacje z innymi. Wiosna i początek lata to doskonały czas na otrzymanie lepszej pracy, staranie się o awans czy podwyżkę. Również od lipca Skorpiony z łatwością uporają się ze wszelkimi sprawami urzędowymi, jest to więc dobry okres na składanie wniosków kredytowych, sprawy sądowe, podpisywanie umów czy zakładanie własnej działalności. Latem Skorpiony mogą też wyjechać za granicę w sprawach służbowych bądź w celach zarobkowych. Energia Saturna przez cały rok pomaga realizacji długoterminowych planów oraz doskonaleniu umiejętności zawodowych.

 

Horoskop finansowy dla Skorpiona

 


Dla zodiakalnych Skorpionów będzie to dobry i spokojny rok. Tylko w pierwszej połowie, osoby spod tego znaku powinny uważać na nadmierne wydatki, a do marca prawie w ogóle wstrzymać się z poważnymi decyzjami finansowymi. Szczególnie niekorzystne może okazać się zaciąganie jakichkolwiek zobowiązań i pożyczanie pieniędzy. Ale później trygon Jowisza przyniesie dobrą passę. Skorpiony mogą otrzymać podwyżkę lub intratną propozycję współpracy. Spółki, inwestycje bądź kredyty zawierane od lipca przyniosą wymierne zyski. Od jesieni nastąpi czas na cieszenie się owocami własnej pracy. Skorpiony zechcą wydawać pieniądze na upiększanie domu, rodzinę i podróże. Finansowym podsumowaniem całego roku mogą być oszczędności albo dochodowe inwestycje.
W pierwszej połowie roku gwiazdy sprzyjają interesom związanym z rodziną. Założenie rodzinnej firmy czy spółki, zaangażowanie się w sprawy finansowe bliskich może przynieść Koziorożcom dodatkowe dochody. Jesienią Jowisz znajdzie się w kwinkunksie do znaku. Oznacza to konieczność uporządkowania wszelkich zaległych spraw związanych z finansami, oddanie lub odebranie długu, sfinalizowanie rozpoczętych transakcji.

 

Rozkład tarota dla Skorpiona

 

Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Cesarz. Karty pomocnicze – Pustelnik i Wisielec. Taki układ podpowiada Skorpionom, że powinny być mniej dominujące. Partner potrzebuje dla siebie trochę przestrzeni bo czuje się przytłoczony siłą Ich uczuć. Samotne Skorpiony nie powinny niczego robić na siłę tylko spokojnie poczekać z wyborem tej właściwej osoby.
  • Finanse – Słońce. Bardzo dobra karta wróży stabilizację w sprawach finansowych, korzystne transakcje, pomyślne są zwłaszcza spółki i zespołowe działanie. Skorpiony doświadczą uśmiechu od losu, wszystko będzie Im sprzyjać. Karta sugeruje też wydatki związane z domem, rodziną, zakup nieruchomości po okazyjnej cenie, ugodowe zakończenie sporów o pieniądze.
  • Zdrowie – Wędrowiec, Rydwan i Moc. Doskonały układ, Skorpiony będą cieszyć się w tym roku dobrym zdrowiem. Osoby chore mogą spodziewać się błyskawicznej poprawy i regeneracji sił.