czwartek, kwiecień 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

BYK - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota BYK - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Nadzieja nie przywiązuje się do teraźniejszości, wybiega naprzód, by dotrzeć do celu.” Pino Pellegrino

Byki będą miały teraz szczęśliwy czas, korzystnie będzie na nie działać Jowisz ze znaku Raka, co przyniesie im ciekawe okazje i nowe możliwości. W pierwszej dekadzie miesiąca będą doskonale dogadywać się z ludźmi, ale potem mogą mieć z tym trudności.

W pracy zawodowej mogą liczyć na sukcesy, jednak będą one okupione ciężką pracą. Wykażą się wytrwałością i obowiązkowością, co przełoży się na dobre efekty i zostanie docenione przez przełożonych.

W sprawach uczuć mogą liczyć na wzajemność partnera, pomoc w trudnych sprawach, a także na zmysłowość w związkach. Wolne Byki wśród osób poznanych na karnawałowych balach mogą znaleźć kogoś, kogo pokochają całym sercem. Może to być znajomość na całe życie.

Byki urodzone 11-13 maja będą przeżywać czas zastoju, sprawy nie będą się układać tak jak z założenia miały, mogą podupadać na zdrowiu.

 

Horoskop ogólny dla Byka

 


W tym roku zodiakalne Byki będzie wspierała energia Saturna, w kwadraturze do Słońca, co oznacza raczej stabilizację. Przez pierwszą połowę roku do lipca na finanse Byków będzie też wpływał Jowisz, co wskazuje na możliwość przypływu pieniędzy. Przydadzą się pod koniec roku, gdyż od drugiej połowy roku Neptun zapowiada nieprzewidziane wydatki związane z inwestycjami – ślubem, remontem, poważnymi zakupami. Rok ważny dla Byków pod względem relacji z przyjaciółmi oraz rodziną pochodzenia. Od stycznia do lipca, czas na wyjaśnienie zadawnionych sporów, przez cały rok Byki mogą liczyć na pomoc życzliwych osób z otoczenia. W sferze uczuć jest to czas na refleksję, zadbanie o relację w stałych związkach – nie wolno ich zaniedbać na rzecz spraw innych ludzi. Samotne Byki mają szansę poznać nową miłość w Maju i Kwietniu oraz od Września do Listopada. Na zdrowie należy zwrócić szczególną uwagę, silnym zazwyczaj Bykom mogą dać o sobie znać przewlekłe choroby i układ nerwowy.

 


Horoskop zawodowy dla Byka

 


Dla osób urodzonych pod znakiem Byka praca jest bardzo ważna, ponieważ daje im pieniądze. Natomiast na samej karierze i osiąganiu sukcesów Byki skupiają się już mniej, ponieważ przede wszystkim cenią sobie życie rodzinne i święty spokój. Pod tym względem ten rok będzie dla Byków sprzyjający. Patronują im Jowisz i Saturn, więc życie zawodowe Byków nie będzie problematyczne. Pierwsza połowa roku to dobry czas na podejmowanie nauki, zastanawianie się nad nowymi sposobami zarabiania pieniędzy. Ważne jest to, że te pomysły mogą procentować Bykom przez następne kilka lat. W Lipcu pojawi się szansa na szybki zarobek – dodatkowa praca, zlecenia, korzystna transakcja. Przez cały rok Byki muszą szczególnie zwracać uwagę na relacje z innymi ludźmi, ponieważ będą przyciągały do siebie osoby mogące im pomóc, ułatwić karierę. Ważnych spraw ani zaległych obowiązków nie wolno zostawiać na koniec roku, ponieważ wtedy Byki będą zmuszone zająć się bardziej rodziną.

 


Horoskop finansowy dla Byka

 


W tym roku sytuacja finansowa zodiakalnych Byków będzie raczej stabilna. Pierwsza połowa roku aż do lipca, zapowiada się bardzo dobrze za sprawą Jowisza w Raku. Pojawią się nowe możliwości i pomysły na zarobienie pieniędzy. Szczególną uwagę, Byki powinny zwrócić na relacje z innymi ludźmi, ponieważ dodatkowe możliwości zarobkowania pojawią się głównie dzięki życzliwości otoczenia i nowym znajomościom. Szczęście w grach liczbowych Byki mogą mieć w Lipcu, a patronująca im runa Urus podpowiada korzystne wibracje 4. W drugiej połowie roku możliwe są nieprzewidziane wydatki. Neptun w Rybach spowoduje że oszczędne i rozsądne zazwyczaj Byki, mogą ulec pokusom i przeliczyć się ze swoimi możliwościami finansowymi. Ogólnie Byki powinny w tym roku zachować wrodzony im umiar, zarówno w wydawaniu jak i oszczędzaniu pieniędzy i pozwolić tej energii swobodnie krążyć.

 


Horoskop miesięczny dla Byka

 

 • Styczeń – Bobry czas na negocjacje, spotkania, rozmowy. Trzeba przygotować się na życiowe niespodzianki, nie rozpoczynać nowych wyzwań.
 • Luty – Będzie trzeba komuś poświęcić czas. Osłabienie organizmu, możliwa choroba. Wszystkie sprawy należy załatwiać na bieżąco.
 • Marzec- Należy unikać spiętrzenia obowiązków. Zawieranie korzystnych znajomości.
 • Kwiecień – Decyzja o podjęciu nauki, zawarciu małżeństwa, zakończeniu związku, zakończenie pewnych zaległych spraw.
 • Maj – Samotne Byki mogą spotkać miłość. Rozwijanie intuicji, dobry okres zawodowy.
 • Czerwiec – Dobry czas na nowe znajomości, zmianę pracy, ważne decyzje.
 • Lipiec – Przypływ gotówki, dodatkowa praca, wyjaśnienie nieporozumień z rodziną.
 • Sierpień – Nadal dobrze finansowo, dużo czasu dla Partnera.
 • Wrzesień – Rozwiążą się stare problemy, nowe pomysły, nowe znajomości.
 • Październik – Wydatki związane z rodziną i domem. Sprawy urzędowe.
 • Listopad – Czas poświęcony rodzinie, ktoś może potrzebować pomocy. Dobry czas na decyzje dot. kariery.
 • Grudzień – możliwe spotkanie wielkiej miłości, zakończenie wielu zaległych spraw. Uwaga na zdrowie, należy zwolnić tempo.

 


Rozkład tarota dla Byka

 


Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Byka na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka.

 • Uczucia – Księżyc. Karta ta wskazuje na to, że sferze uczuć należy będzie wyjaśnić niedomówienia z przeszłości, pozwolić sobie na czułość, delikatność, czasem nawet na płacz. Nie wolno ulegać złudzeniom ani uzależniającym relacjom.
 • Finanse – Umiarkowanie. Należy zachować umiar w wydawaniu i oszczędzaniu. Pozwolić energii pieniądza przepływać swobodnie, nie blokować go. Nie będzie strat a zyski pojawią się cyklicznie. W sprawach finansowych można liczyć na pomoc przyjaciół, ale konieczny będzie rewanż.
 • Zdrowie – karta Księżyc, pomocnicza –Cesarz. Mogą pojawić się problemy w sferze emocji i układu pokarmowego. Trzeba zwrócić uwagę na choroby przewlekłe, bo mogą dać o sobie znać. Zaleca się oczyszczenie organizmu, zdobywanie wiedzy na temat schorzeń o podłożu psychosomatycznym, jak również kierowanie się intuicją i sprawdzenie jeszcze raz diagnozy u innego lekarza.