poniedziałek, maj 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

PANNA - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota PANNA - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

„Nie zawsze należy się przedzierać aż do samego końca. Przecież można tak wiele napotkać po drodze.” . Elias Canetti

W tym miesiącu Panny zajęte będą przede wszystkim nadrabianiem zaległości po dniach wolnych, porządkowaniem spraw urzędowych i dokumentów. Praca będzie dla nich przyjemnością, będą bardzo dobrze sobie radzić z organizacją pracy. Zabawy karnawałowe i imprezy będą je nudzić, a najchętniej będą po prostu je omijać z daleka.

Ten miesiąc będzie im sprzyjać w miłości. W stałych związkach będzie to czas zmysłowości i wzajemnej atrakcyjności, a samotne Panny będą poważnie traktować zawarte teraz znajomości i myśleć o wspólnej przyszłości.

Zawodowo mogą liczyć na wiele sprzyjających okoliczności, nowe możliwości zarabiania, a Panny szukające pracy mogą właśnie teraz znaleźć coś dla siebie.

Panny urodzone 27-28 sierpnia mogą przeżywać kryzys, mogą mieć duże problemy z podejmowaniem decyzji i skłonność do hipochondrii.

 

Horoskop ogólny dla Panny

 


Horoskop ogólny na ten rok przewiduje, że zodiakalne Panny powinny kierować się przede wszystkim rozwagą i ostrożnością. Patronująca im runa Raido mówi że okoliczności mogą się zmieniać i należy zachować kontrolę nad sytuacją. Panny wspomaga swoją energią Mars. W drugiej połowie roku ułatwi on zdobywanie pieniędzy, znalezienie lepszej pracy, awans i wszelkie transakcje. Saturn i Jowisz od stycznia do połowy lipca sprzyjają w realizacji planów związanych z nauką, podróżami, korzystnie wpływają też na uczucia. Samotne Panny mają szansę znaleźć nową miłość już wiosną, ale na poważne deklaracje przyjdzie czas dopiero od września. Na razie należy dobrze poznać partnera i spokojnie zastanowić się nad sytuacją. Latem Panny będą pod wpływem Wenus. Odczują niecodzienny dla nich przypływ gorących uczuć i chęć przygody. Powinny uważać na to, aby nie posunąć się za daleko bo mogą mieć skłonności do zdrady i nieprzemyślanych działań. Pod koniec roku wydatki i inwestycje związane z domem i rodziną.

 

Horoskop zawodowy dla Panny

 


W tym roku zodiakalne Panny powinny kierować się przede wszystkim rozwagą w podejmowaniu decyzji a zanim podejmą jakieś działanie, przemyśleć dokładnie strategię i nie spieszyć się. Przez pierwszą połowę roku Panny powinny skupić się na bieżących zadaniach i starannym planowaniu następnych kroków. Zimą i wiosną, obecny w znaku Panny Jowisz sprzyja wszelkim działaniom związanym z pracą. To co w tym okresie zostanie przez Panny symbolicznie „zasiane”, wyda plony w drugim półroczu.

Od sierpnia zodiakalne Panny powinny rozpocząć zdecydowane działanie. To dobry czas na wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia. Od września energia Neptuna będzie pomocna we wszelkiego typu rozmowach i negocjacjach. To czas na zmianę pracy, teraz wszystkie rozmowy kwalifikacyjne zakończą się sukcesem, negocjacje oraz prośby o awans czy podwyżkę. Przyjaciele i znajomi pomogą osobom urodzonym pod znakiem Panny znaleźć dobrą pracę, zawierać korzystne umowy oraz podjąć właściwe decyzje dotyczące planowania kariery.

 

Horoskop finansowy dla Panny

 


W tym roku zodiakalne Panny powinny działać dokładnie tak jak podpowiada natura ich znaku, czyli ostrożnie, rozważnie i bez pośpiechu. W dziedzinie finansów Panny otrzymają wsparcie od Marsa. Energia tej planety pomoże rozwiązać wszelkie sporne kwestie, załatwić pomyślnie sprawy urzędowe czy sądowe. Zima i wczesna wiosna pozostają pod dobroczynną energią Jowisza. Zodiakalne Panny będą miały dobrą passę finansową, od wczesnej wiosny aż do połowy lipca. Dochody powinny być stabilne a inwestycje przyniosą spodziewany zysk. Jesienią Panny mogą prowadzić rozmowy w sprawie awansu lub podwyżki, wtedy mają szansę osiągnąć sukces. Od jesieni jest również dobry czas na zmianę pracy na lepszą, bądź otrzymanie wymarzonego stanowiska. Pod koniec roku Panny powinny uważać, aby wydatki nie wymknęły się im spod kontroli. Mogą szykować się nieprzewidziane inwestycje związane z domem i rodziną. Przez cały rok Panny powinny zachować rozwagę i właściwy im umiar.

 

Rozkład tarota dla Panny

 

Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Panny na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Cesarz . Karta ta oznacza przypływ namiętności, zwrócenie uwagi na fizyczne aspekty związku, wybuchy namiętności czyli tą stronę życia uczuciowego, którą Panny zwykle trochę zaniedbują. W stałych związkach nagłe ożywienie uczuć i fascynacji erotycznej. Karta podpowiada jednak aby zachować umiar i odpowiedzialność, nie ulegać pokusom, zachować się dojrzale i doceniać stabilizację.
  • Finanse – Sprawiedliwość. Oznacza wszelkiego typu formalizację, zawieranie umów, transakcji, podpisywanie dokumentów. Kartą pomocniczą jest Rydwan. Taki układ mówi żeby nie wahać się iść do przodu, zmienić pracę na lepszą, podejmować decyzje – ale rozważnie i po przemyśleniu. Należy pilnować regulowania wszelkich zobowiązań.
  • Zdrowie – Rydwan, pomocniczo: Wisielec i Kochankowie. Układ podpowiada że trzeba zwrócić uwagę na stan zdrowia, nie przepracowywać się.