poniedziałek, maj 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

STRZELEC - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota STRZELEC - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Teraźniejszość to część wieczności, która oddziela zakres rozczarowania od zakresu nadziei.” Ambrose Gwinnett Bierce

Strzelce w tym miesiącu będą narzekać na konieczność robienia porządków, na nudne i rutynowe, ale konieczne działania. Nawet ich wrodzony optymizm może ich nie uratować od nudy obowiązków. Rzeczywistość wokół nich będzie wydawała się szara i ponura, więc będą korzystać z każdej okazji, żeby wyrwać się na narty lub do ciepłych krajów. W trzeciej dekadzie miesiąca będą miały zdecydowanie lepszy nastrój i więcej okazji do prowadzenia życia towarzyskiego.

Poprawią się relacje Strzelców z partnerami życiowymi, będą sobie bliscy jak dawniej, a obecność drugiej osoby obok da im poczucie bezpieczeństwa. Wolne Strzelce, zajęte życiem towarzyskim i sportem, mogą poznać bliską sobie osobę, z którą mogą związać się na dłużej.

Strzelce urodzone 25-26 listopada mogą mieć nieprzyjemne poczucie, że nic od nich samych nie zależy, mogą też mieć skłonność do popadania w nałogi.

 

Horoskop ogólny dla Strzelca

 


Ten rok urodzone w znaku Strzelca zapamiętają na długo jako bardzo dobry i niosący wiele pozytywnych doświadczeń, głównie zawodowych. W tym roku zodiakalne Strzelce odkryją u siebie bardzo dużą chęć do nauki. Podjęcie studiów, kursy i szkolenia będą Im przychodziły wyjątkowo łatwo.

Jowisz, władca tego znaku będzie przebywał w Raku a potem w Lwie. Dlatego też na początku roku Strzelce mogą być bardzo emocjonalne. W stałych związkach nastąpi ocieplenie uczuć, samotne Strzelce zapragną stabilizacji , stracą ochotę na przygody i zapragną stabilizacji uczuciowej. Ożywią się kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Od lipca czas na zmianę pracy na lepszą, podwyżki, awanse, przypływ pieniędzy a dla samotnych – poznanie nowej miłości. Druga połowa roku może przebiegać trochę bardziej burzliwie jeżeli chodzi o uczucia. Wiele Strzelców właśnie wtedy podejmie decyzje o rozstaniu, jeżeli do tej pory w ich związkach coś Im nie pasowało. Koniec roku to dobry okres na inwestycje i podróże.

 

Horoskop zawodowy dla Strzelca

 


W tym roku osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny spodziewać się dużej poprawy w swoim życiu zawodowym. Rok ten poświęcony będzie głównie na naukę, podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz zdobywanie zupełnie nowych umiejętności, które Strzelce będą mogły w przyszłości praktycznie wykorzystać. Od lipca w horoskopie Strzelców będzie gościł Jowisz przechodzący przez znak Lwa, niosący powodzenie w takich przedsięwzięciach jak – staranie się o awans, podwyżkę lub zdobycie nowej, lepszej posady. Każde wyzwanie zawodowe jakie podejmą w tym okresie zodiakalne Strzelce zostanie uwieńczone sukcesem. Lato w tym roku jest to też dobry czas na zakładanie własnej działalności, albo przynajmniej podjęcie dodatkowej pracy. Możliwości te pojawią się za sprawą osób z grona przyjaciół i rodziny. Strzelce sprawdzą się szczególnie dobrze w takich dziedzinach jak organizacja, handel i zarządzanie.

 

Horoskop finansowy dla Strzelca

 


Cały rok będzie dla zodiakalnych Strzelców bardzo dobrym okresem jeżeli chodzi o finanse. Władca znaku Jowisz przebywa najpierw w Raku a następnie w Lwie. Pierwsza połowa roku sprzyja zarabianiu i oszczędzaniu pieniędzy i pojawi się ku temu wiele nowych możliwości głównie poprzez pomoc rodziny i przyjaciół. Możliwe jest wejście w jakąś spółkę, latem i jesienią, już od połowy lipca Strzelce mogą ubiegać się w pracy o podwyżki lub dostana dodatkowe zlecenia. Pod koniec roku zarobione pieniądze mogą się przydać, ponieważ Strzelce zechcą je wydać na naukę, duże inwestycje oraz podróże. Układ planet niesie jednak dla Strzelców przestrogę: pomimo regularnego przypływu gotówki powinny bardzo uważać na nieprzemyślane wydatki i oszczędzać.

W pierwszej połowie roku gwiazdy sprzyjają interesom związanym z rodziną. Założenie rodzinnej firmy czy spółki, zaangażowanie się w sprawy finansowe bliskich może przynieść Koziorożcom dodatkowe dochody. Jesienią Jowisz znajdzie się w kwinkunksie do znaku. Oznacza to konieczność uporządkowania wszelkich zaległych spraw związanych z finansami, oddanie lub odebranie długu, sfinalizowanie rozpoczętych transakcji.

 

Rozkład tarota dla Strzelca

 

 

Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Śmierć, Moc i Demon. Taki układ sugeruje, aby Strzelce w tym roku kierowały się głównie rozwagą. Nie należy wchodzić pochopnie w nowe znajomości, trzeba uważać na uczciwość partnera, ale też samemu pozostać wiernym i lojalnym. Możliwe rozstania przez plotki czy zdradę, należy na to uważać.
  • Finanse- Sąd, Świat, Śmierć. Taki układ tarota sugeruje, że dla Strzelców ten rok przyniesie wiele zmian – duże przychody – cały świat sprzyja zarabianiu pieniędzy, ale jednocześnie spore wydatki
  • Zdrowie – Demon, Kapłanka, Umiarkowanie. Strzelce powinny cieszyć się w tym roku dobrym zdrowiem. Należy tylko zachować umiar jeżeli chodzi o używki i nie angażować się w przypadkowe relacje erotyczne.