czwartek, kwiecień 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

KOZIOROŻEC - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota KOZIOROŻEC - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Bezpieczeństwo osiągniesz nie wznoszeniem ogrodzeń, ale otwieraniem bram.” Przysłowia fińskie 

W tym miesiącu Koziorożce będą skupione na wykonywaniu swoich obowiązków. Tak bardzo wsiąkną w pracę, że zupełnie nie zauważą, że jest karnawał i że może warto wybrać się na jaką imprezę lub przynajmniej na narty. Powinny uważać, by się nie przepracowywać i nie wpadać w pracoholizm.

Mogą się spodziewać w pracy sukcesów, a te Koziorożce, które szukają pracy mają możliwość znalezienia czegoś korzystnego dla siebie. Niemniej jednak powinny uważać w czasie wszelkich rozmów biznesowych, żeby nie wchodzić w konflikty.

W miłości w tym miesiącu mogą się spodziewać zmysłowych nocy, ale we dnie może dochodzić między nimi, a partnerem do nieporozumień. Partner raczej nie będzie rozumiał ich potrzeby spędzania każdego wolnego czasu w pracy.

Koziorożce urodzone na przełomie roku mogą przeżywać ogromne zmiany w swoim życiu, w niektórych sprawach mogą mieć poczucie, że wszystko wywróciło się do góry nogami.

 

Horoskop ogólny dla koziorożca

 


Ten rok będzie obfitował w radykalne wydarzenia, które wniosą trochę zamieszania w spokojne i poukładane życie Koziorożców. One same też poczują chęć zmiany, ale bardziej w swoim wnętrzu. Energia Plutona sprawi, że osoby spod tego znaku zaczną się nad sobą głębiej zastanawiać i przyznawać do błędów, ale także trafniej oceniać osoby z bliskiego otoczenia. Przez cały rok Koziorożce mogą spodziewać się dobrych relacji z życzliwymi ludźmi oraz ożywienia życia towarzyskiego. Od sierpnia samotne Koziorożce mają szanse na znalezienie swojej drugiej połowy. Ważne zmiany na gruncie zawodowym. Może zaistnieć konieczność podjęcia radykalnych decyzji. Stanie się to szczególnie w pierwszej połowie roku, kiedy na Koziorożce będzie oddziaływała energia Marsa i Urana. Od sierpnia w ich znaku znajdzie się Jowisz, Słońce, Merkury i Wenus, niosące dobrą energię oraz sukcesy. Pod koniec roku Koziorożce odczują chęć stabilizacji życiowej – możliwe śluby, powiększenie rodziny a także chęć do pojęcia nauki.

 

Horoskop zawodowy dla koziorożca

 


W tym roku pracowite Koziorożce odczują chęć zwolnienia tempa na rzecz zastanowienia się nad dotychczasową ścieżką kariery. Natomiast w Ich otoczeniu szykują się poważne zmiany i Koziorożce będą musiały podejmować bardzo radykalne decyzje. Pluton w znaku sprzyja zmianom – może to być nie tylko zmiana pracy ale nawet zawodu czy kraju. Koziorożce które szukają pracy, odniosą sukces w drugiej połowie roku. Zaistnieje jednak potrzeba zmian – może to być zmiana dotychczasowej branży, przekwalifikowanie zawodowe. Bardzo ważne będzie poparcie wyżej postawionych osób. Przychylność szefów sprzyjać będzie Koziorożcom cały rok. Od sierpnia jest też czas na staranie się o awans poprzez spektakularne zabłyśnięcie talentem, wygranie konkursu czy błyskotliwy pomysł. Koziorożce powinny dać się zobaczyć, nie stać z boku. Łączy się to też z podwyżką. Jesień to czas na podjęcie nauki, związanej z wykonywaną pracą.

 

Horoskop finansowy dla koziorożca

 


Ten rok może przynieść wiele niespodzianek i spowodować, że zachowawcze i ostrożne Koziorożce będą musiały podejmować dosyć szybkie i radykalne decyzje dotyczące finansów. Jowisz w opozycji do znaku sugeruje konieczność samodzielnego myślenia, wykorzystanie własnej inicjatywy i brak wahania. Możliwe są nagłe przypływy gotówki poprzez wygrane – konkursów, przetargów, spraw sądowych, ale także oznacza to szczęście we wszelkiego typu grach losowych.

W pierwszej połowie roku gwiazdy sprzyjają interesom związanym z rodziną. Założenie rodzinnej firmy czy spółki, zaangażowanie się w sprawy finansowe bliskich może przynieść Koziorożcom dodatkowe dochody. Jesienią Jowisz znajdzie się w kwinkunksie do znaku. Oznacza to konieczność uporządkowania wszelkich zaległych spraw związanych z finansami, oddanie lub odebranie długu, sfinalizowanie rozpoczętych transakcji.

 

Rozkład tarota dla koziorożca

 

Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Sprawiedliwość. Karta ta oznacza pozbycie się iluzji. Koziorożce mogą bardziej trzeźwym okiem spojrzeć zarówno na Partnera jak i na siebie samych. Potrzeba autorefleksji, mniej racjonalnego podejścia do miłości, ale też realnej oceny sytuacji. Karta ta mówi o wszelkiego typu formalizacji – śluby, ale też rozwody, wspólne zamieszkanie, podjęcie poważnych zobowiązań.
  • Finanse- Śmierć, pomocniczo – Gwiazda. Koziorożce mogą doświadczyć transformacji – zmiany nie tylko pracy ale nawet zawodu, odważne decyzje, zmiana domu a nawet kraju. Gwiazda sugeruje uśmiech od losu. Koziorożce otrzymają niespodziewana szansę, możliwe wygrane konkursów, gier losowych, zabłyśnięcie swoimi talentami.
  • Zdrowie – Umiarkowanie. Koziorożce będą cieszyć się dobrym zdrowiem, ale potrzebna jest równowaga i odpoczynek. Niewskazane są radykalne zabiegi czy kuracje.

 

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec