poniedziałek, maj 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

RAK - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota RAK - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Oprócz optymistów i pesymistów istnieje jeszcze trzeci gatunek – przewidujący.” Magdalena Samozwaniec

W styczniu Raki będą miały dużo szczęścia za sprawą Jowisza, który przebywa teraz w ich znaku. W ich życiu wszystko się będzie dobrze układać, mogą oczekiwać pomyślnych wydarzeń, korzystnych zbiegów okoliczności, a także wygranych w grach liczbowych. Szczególnie korzystny czas będą miały Raki urodzone 5-9 lipca. Również sprawy zawodowe mogą dla nich obfitować w korzystne wydarzenia, awanse czy podwyżki.

Natomiast nie tak dobrze, jakby chciały będzie im się układać w uczuciach. W stałych związkach mogą pojawiać się drobne rysy i tylko od nich samych będzie zależało, czy staną się one powodem do pozytywnych zmian, czy doprowadzą do rozpadu związku. Samotne Raki mogą poznać kogoś odpowiedniego, ale niekoniecznie będą miały takie poczucie, gdyż będą teraz bardzo ostrożne we wchodzeniu w nowe relacje.

Raki urodzone od 30 czerwca do 5 lipca mogą mieć poczucie wiszącej nad nimi katastrofy, wiele spraw może się dziać, ale niezupełnie tak, jak tego oczekują.

 

Horoskop ogólny dla Raka


Ten rozpocznie się dla Raków spokojnie. Przez pierwszą połowę roku będą pod ochronnym wpływem Jowisza. Pojawią się życzliwi ludzie i nowe pomysły. Dla Raków to rok symbolicznych zasiewów, z których doczekają się plonów. Wiosna to czas na poszukiwanie pracy, podpisywanie umów, zawieranie transakcji. Również wiosną od marca, a także jesienią od września Raki mają czas na rozwijanie zainteresowań, podjęcie nauki, zawieranie korzystnych znajomości. Wiosna i zima to czas na relacje rodzinne, zmiany w wyglądzie, modernizację mieszkania. To też czas na poważne zobowiązania w sprawach uczuciowych – decyzje o wspólnym zamieszkaniu, ślubie, powiększeniu rodziny. Od początku lipca samotne Raki powinny rozejrzeć się w swoim otoczeniu, ponieważ wśród znajomych i przyjaciół pojawi się osoba z którą może połączyć je trwałe uczucie. W drugiej połowie roku za sprawą Plutona, możliwe są nieporozumienia z rodziną, która może krytycznie oceniać wrażliwe Raki i za bardzo wtrącać się w Ich życie.


Horoskop zawodowy dla Raka


W tym roku osoby urodzone w znaku Raka nie muszą obawiać się jakiś niekorzystnych zmian w karierze zawodowej. W tym roku powinny zwrócić szczególną uwagę na zawieranie nowych znajomości oraz utrzymywanie dobrych relacji z otoczeniem, ponieważ życzliwi ludzie będą głównym motorem ich sukcesów. Powinny też z uwagą słuchać udzielanych im rad. Raki które poszukują pracy lub chciałyby ja zmienić na lepszą, powinny bardzo uważnie rozejrzeć się wśród znajomych i nie wahać się prosić ich o pomoc. Korzystny czas na szukanie nowej pracy będzie wiosną. Do czerwca Raki nie powinny tez brać urlopu, ponieważ będzie to najlepszy czas na rozwój kariery i zdobycie uznania przełożonych. Od września do listopada Pluton w opozycji do znaku zainspiruje Raki do podniesienia kwalifikacji – to czas na kursy, szkolenia, podjęcie studiów. W sierpniu Mars będzie przebywał w kwadraturze do znaku – oznacza to nowe wyzwania. Pierwsza połowa roku pod wpływem przychylnego Jowisza, jest szansa na awans i podwyżki.

 

Horoskop finansowy dla Raka


Ten rok osoby urodzone w znaku Raka, powinny wykorzystać na inwestowanie pieniędzy. Gwiazdy sprzyjają Rakom przy zakładaniu korzystnych lokat, staraniu się o atrakcyjnie oprocentowany kredyt, inwestowaniu pieniędzy w nieruchomości, złoto, akcje a także we własne wykształcenie. W tym roku Raki wspiera dodatkowo energia runy Berkano, oznaczającej obfitość, urodzaj, sianie ziarna które w przyszłości przyniesie obfity plon. Pierwsza połowa roku pozostaje pod wpływem energii Jowisza który ułatwia wszelkie działania służące poprawie finansów. Dla Raków jest to czas na poproszenie o podwyżkę, znalezienie sobie dodatkowego źródła dochodów. W tym roku Raki powinny zwrócić szczególną uwagę na znajomości – otaczać ich będą życzliwi ludzie, pomocni w realizacji planów. Druga połowa roku pozostaje we władzy Plutona – jest to ostrzeżenie przed oszustwem, wykorzystaniem finansowym. Raki powinny ostrożnie podchodzić wtedy do propozycji spółek, niejasnych interesów a także nie pożyczać nikomu pieniędzy.


Rozkład tarota dla Raka


Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Raka na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka:

  • Uczucia – Sprawiedliwość. Karta ta oznacza formalizację, konkretne działania, uporządkowanie sobie życia, sprawy urzędowe. Raki w tym roku będą podejmowały poważne życiowe decyzje. Samotne Raki poznają kogoś z kim zdecydują się na poważny związek, a te które pozostają w relacji – na wspólne zamieszkanie, inwestycje, małżeństwo, powiększenie rodziny, ale też na definitywne odejście, jeżeli w związku się nie układało.
  • Finanse – Wieża, jako podpowiedź- Mag i Gwiazda. Taki układ oznacza pozytywne zmiany, podjęcie ryzyka związanego z inwestycjami, rozpoczęcie nauki, własną inicjatywę. Pomocne będzie tu wsparcie otoczenia. Niesie też przestrogę przed oszustami.
  • Zdrowie – Wieża i pomocniczo Moc. Układ podpowiada, że w stanie zdrowia Raków może nastąpić transformacja – nowe sposoby leczenia, nowe leki, radykalna zmiana trybu życia.

Uwaga na dietę i choroby układu trawiennego.