poniedziałek, maj 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

BARAN - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota BARAN - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski

Barany mogą czuć się gorzej. Mogą odezwać się stare dolegliwości, wiele spraw nie będzie się układać tak, jak oczekują, na dodatek trzeba będzie się uporać ze sprawami urzędowymi, a jedynym urozmaiceniem będą codzienne obowiązki. W relacjach z ludźmi mogą być miłe, ale mimo to może dochodzić do dysonansów, choć nie będzie to ich wina.

W uczuciach ten miesiąc będzie dla nich niezbyt dobrym miesiącem. Co prawda będą nastawione na romanse i będą bardzo się starały być kurtuazyjne wobec płci przeciwnej, ale mogą spotykać się z niechęcią i złym traktowaniem. Wolnym Baranom nie będzie łatwo znaleźć teraz właściwą osobę.

W sprawach zawodowych powinny unikać nowych przedsięwzięć i starannie przyłożyć się do wszelkich obowiązków.

Barany urodzone na przełomie marca i kwietnia mogą mieć poczucie, że wszystko w ich życiu się zmienia, ale zmiany te mogą być gwałtowne i niekoniecznie przez nie zamierzone.

 

 

Horoskop ogólny dla barana

 


Rok zacznie się dla osób urodzonych pod znakiem Barana raczej ciężko. Początek roku będzie pozostawał pod wpływem planety Uran, tak więc jest to czas aby uporządkować ostatecznie wszystkie zaległe sprawy, głównie finansowe, i przygotować się na wprowadzenie dość rewolucyjnych zmian. Trzeba wreszcie puścić stare schematy, i podjąć „męskie decyzje” – zmiana pracy, wyjazd, zawarcie związku małżeńskiego, zakup bądź sprzedaż domu czy samochodu- teraz już nie da się z tym zwlekać. Pierwsza połowa roku upłynie na robieniu porządków z zaległościami i przygotuje miejsce w życiu Baranów na nowe, pozytywne zmiany.

W drugiej połowie roku, do horoskopu Barana wejdzie Jowisz. To pomyślna planeta, wróżąca udane życie rodzinne, nowy związek, pojawienie się dzieci, przypływ gotówki, otrzymanie lepszej pracy. Oddziaływanie Jowisza wspiera, patronująca Baranom w tym roku runa Sowelo – czyli Słońce. Pod koniec roku Barany skupią się bardziej na sprawach rodzinnych, poznają nowych przyjaciół, zadbają o dawne relacje.

 

 

Horoskop zawodowy dla barana

 


W życiu zawodowym Baranów w tym roku szykują się duże zmiany i otwiera się droga do sukcesów. Obecny w znaku Uran pomoże podejmować słuszne i wyważone decyzje związane ze zmianą pracy na lepszą, podjęciem nauki bądź uzupełnieniem wykształcenia. Saturn wpłynie na porządkowanie zaległych spraw , Jowisz – szczególnie w lutym i marcu – pomoże w zawieraniu pomocnych w karierze znajomości. Patronująca Baranom w tym roku runa Sowelo szczególnie wpływa na osiąganie dynamicznych sukcesów zawodowych, co dodatkowo wspiera naturalne predyspozycje Baranów. Sowelo jest to runa ułatwiająca podróże, tak więc wszystkie Barany odkładające dotąd decyzję o wyjedzie zza granicę w celach zarobkowych powinny się w tym roku ostatecznie zdecydować. Na podejmowanie takich wiążących decyzji jak zmiana pracy, wyjazd bądź podjęcie studiów szczególnie sprzyjającym okresem będzie druga połowa roku. Barany w pełni wykorzystają swoją naturę lidera i chęć zmian, co stanie się decydujące w ich karierze zawodowej.

 

 

Horoskop finansowy dla barana

 


Barany lubią wydawać pieniądze. Można powiedzieć że wydają je równie szybko jak zarabiają… W tym roku będą musiały jednak ograniczyć nieco wydatki, na co wyraźnie wskazuje karta tarota – Umiarkowanie.

W pierwszej połowie roku Barany będą musiały zmierzyć się zarówno ze spłacaniem wszelkich zaległości, jak i nieprzewidzianymi wydatkami, takimi jak zakup samochodu czy wydatki związane z rodziną. Priorytetem w tym czasie będzie głównie pozbycie się wszelkich długów. Na większe pieniądze mogą liczyć dopiero w trzecim kwartale tego roku. Przypływ gotówki może być związany ze zmianą pracy na lepiej płatną lub podjęciem dodatkowego zajęcia które znacznie podreperuje ich budżet. W finansach Barany odnajdą wsparcie w słonecznej Runie Sowelo, pomagającej im w osiągnięciu sukcesu. Runa ta określa też szczęśliwe dla Baranów liczby od 1 do 30, jako podpowiedz przy wyborze daty zawierania transakcji, czy szczęśliwych numerów w grach liczbowych.

 

 

Rozkład tarota dla barana

 


Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Barana na ten rok, obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – karta Maga. Karta ta podpowiada wszystkim Baranom, że w tym roku, ich życie uczuciowe będzie zgodne z ich prawdziwą naturą: działanie, ruch, pozytywne nastawienie, dużo namiętności ale także konieczność wykazania własnej inicjatywy, z czym Barany akurat nie mają problemu. Samotne Barany mają szansę na zawarcie związku, powinny jednak wystrzegać się zarówno nadmiernej zaborczości jak i powierzchownego traktowania Partnera.
  • Finanse – Karta Umiarkowania, czyli raczej obca Baranom powściągliwość w wydatkach, konieczna szczególnie w pierwszej połowie roku, załatwienie zaległych spraw . Stabilizacja finansowa, ale też wykazanie się cierpliwością w oczekiwaniu na efekty swojej pracy, które przyjdą w drugiej połowie roku.
  • Zdrowie – Rydwan, czyli szybie tempo życia, przypływ sił witalnych, ale też ostrzeżenie przed nadmiernym eksploatowaniem organizmu.