czwartek, kwiecień 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

WODNIK - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota WODNIK - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Odzywaj się tylko wtedy, gdy wiesz o co chodzi.” Sokrates

Wodniki mogą być w pierwszej dekadzie miesiąca przygnębione rutyną i nudną pracą, obowiązkami, szarością za oknem i rzeczywistością. Od drugiej dekady poczują wiatr w żaglach, zaczną z ożywieniem udzielać się towarzysko, będą miały wspaniałe pomysły na urozmaicenie zimowej szarości. Wykażą się wyjątkową pomysłowością przy organizowaniu imprez karnawałowych.

W miłości będą miały teraz dobry czas, będą romantyczne i pełne miłości do partnera, choć czasem mogą mieć wrażenie, że do ich związku wkrada się rutyna. Wolne Wodniki będą miały szansę na poznanie wymarzonego partnera na całe życie.

Zawodowo będą miały możliwości zawierania udanych umów i wchodzenia w korzystne układy. Powinny powściągnąć swoją skłonność do robienia wszystkiego w sposób oryginalny, korzystniej będzie zachować formy i normy.

Wodniki urodzone 10-12 lutego mogą mieć wrażenie, że wszystko idzie pod górkę, muszą nastawić się na oszczędność.

 

Horoskop ogólny dla wodnika 

 


Ten rok będzie dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika raczej mało dynamiczny i nie przyniesie większych zmian. Za to będzie to dobry okres na refleksję, odpoczynek, zajmowanie się porządkowaniem od dawna zaległych spraw. Szczególnie przez pierwszą połowę roku Wodniki powinny wstrzymać się z podejmowaniem jakichkolwiek przełomowych dla ich życia decyzji – zmianę pracy, wyjazd, zakładanie firmy, zaciąganie zobowiązań finansowych czy duże inwestycje, należy najlepiej zostawić do lipca. Saturn podpowiada konieczność kierowania się rozwagą we wszystkich dziedzinach życia. Natomiast będzie to bardzo sprzyjający czas na życie rodzinne, snucie planów na przyszłość i pielęgnowanie przyjaźni. W drugiej połowie roku Wodniki odczują dobrą energię Jowisza. Sprawy zawodowe ruszą z miejsca, Wodniki będą miały powodzenie przy załatwianiu wszelkich spraw urzędowych. Samotne Wodniki mają szansę na poznanie prawdziwej miłości, powinny tylko pamiętać aby kierować się własną intuicją.

 

Horoskop zawodowy dla wodnika

 


W tym roku osoby urodzone pod znakiem Wodnika powinny nastawić się przede wszystkim na odpoczynek i regenerację sił. Szczególnie dotyczy to pierwszej połowy roku. Wodniki powinny wstrzymać się w tym czasie z wszelkimi większymi inwestycjami, czy realizacją bardziej ambitnych planów. Nie jest to też dobry czas na zmianę pracy czy wyjazdy. Najlepiej będzie zająć się w tym okresie wszystkimi zaległymi obowiązkami, uporządkować finanse, papiery i sprawy urzędowe. Saturn w znaku ostrzega przed podejmowaniem nieprzemyślanych działań, zaciąganiem kredytów czy podpisywaniem wiążących umów. Dopiero druga połowa roku i energia Jowisza, wniesie nagłe ożywienie w życie zawodowe Wodników. Wtedy można już będzie szukać nowej pracy, starać się o podwyżkę czy awans.

 

Horoskop finansowy dla wodnika

 


W tym roku osoby urodzone w znaku Wodnika powinny zwrócić szczególna uwagę na porządkowanie zaległych spraw związanych z finansami. Dotyczy to szczególnie zaciągniętych pożyczek i zobowiązań, ale też trzeba będzie bardziej stanowczo upomnieć się o własne zaległe pieniądze- w pracy czy od dłużników. Pierwsza połowa roku nie przyniesie żadnych większych zmian w finansach Wodników. Możliwe wtedy będą jedynie niespodziewane ale też niewielkie wydatki związane z domem czy rodziną. Dopiero w drugiej połowie roku od momentu wejścia w znak Jowisza, zodiakalne Wodniki mogą spodziewać się większego przypływu gotówki. Mają wtedy dobry okres na negocjacje odnośnie podwyżki, kredytu czy tez podpisywanie wszelkiego typu umów. Z większymi inwestycjami lepiej będzie się wstrzymać do końca roku.

 

 

Rozkład tarota dla wodnika

 


Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Moc, Kapłanka, Śmierć. Taki układ tarota zapowiada silne zmiany i transformacje w życiu uczuciowym Wodników. Należy wreszcie podjąć długo odkładane decyzje, nie czekać aż „samo się jakoś ułoży”. Dotyczy to zarówno poważnych deklaracji uczuciowych, jak i rozstań. Wszystkie Wodniki powinny zwrócić większą uwagę na kobiecą stronę swojej natury, posłuchać się intuicji. Pojawi się chęć stabilizacji w życiu uczuciowym.
  • Finanse – Pustelnik, Wędrowiec, Sąd. Układ ten wskazuje na konieczność pokazania swoich mocnych stron. Aby zarabiać pieniądze należy wyjść z ukrycia i mówić o swoich potrzebach. Trzeba też unikać pożyczania pieniędzy.
  • Zdrowie –Demon, Kapłanka, Śmierć – wszystkie te karty mówią o zwróceniu szczególnej uwagi na znaczenie odpoczynku i gruntownej regeneracji organizmu. Nie zapowiadają żadnych poważnych chorób.
Więcej w tej kategorii: « Koziorożec 22.XII. - 19.I.